TÜMOSAN 2008 TRAKTÖR

ARKADAŞLAR HERKESE KOLAY GELSİN BEN TRAKTÖR ARAŞTIRIRKEN TÜMOSANIN 2008 MODEL 2 TRAKTÖRÜ İLE KARŞILAŞTIM FOTOLARINI EKLİYORUM BUNLAR İKİ FARKLI KAPORTAYA SAHİP KAPORTA HARİCİ NE FARKLARI VAR BİLEN VAR ACABA HANGİSİ DAHA KULLANIŞLI HANGİSİNİ ALMAK DAHA AVANTAJLI YAZARSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER
2008-1.png
2008.png
.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
BİDE BU TİP OLANLAR VAR YORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM.Ekli dosyayı görüntüle 72659
Bu tip Tümosan köyümüzde kullanıldı traktör çok aşırı hızlı idi yolda gidişi bir motorsikleti aratmiyordu tarla performansı gayet iyiydi ve yakıt konusunda baya cimriydi fakat anlamsız bir şekilde şanzıman kitledi boşta tarlaya giderken karar size kalmış

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bu tip Tümosan köyümüzde kullanıldı traktör çok aşırı hızlı idi yolda gidişi bir motorsikleti aratmiyordu tarla performansı gayet iyiydi ve yakıt konusunda baya cimriydi fakat anlamsız bir şekilde şanzıman kitledi boşta tarlaya giderken karar size kalmış
yorumun için tşkler benim anlamadığın 3 farklı kaportanın anlamı ne hangisi taha randımanlı satışı rahat olur?

yorumun için tşkler benim anlamadığın 3 farklı kaportanın anlamı ne hangisi taha randımanlı satışı rahat olur?
Kaporta dizayn amaçlı klasik sevenlere hitap için klasik saç kaporta yapıyorlar diğerleri biri eski biri yeni tip kaporta tasarımı satış konusuna gelirsek takasa kendi bayisi bile almıyor bu motorları nasıl bir motor çıkacağı tamamen şans güzel çıkma şansı da var kötü çıkma şansı daha yüksek çekiş konusu 3 u de iyidir malum Tümosan arızaları belli olmuyor her an bir yer arizalanabiliyor

• Beğen
Tepkiler: m_m_ali