2019 YILI MAZOT GÜBRE DESTEKLEMELERİ ÖDENİYOR

23.04.2009
14,000
23,989
35
Bilecik

2019 Üretim Sezonu MAZOT ve GÜBRE desteklemeleri T.C. Kimlik Numaralarının son rakamlarına göre :

Sonu: 0-2 Olan Üreticilerin Hesaplarına 21.02.2020 CUMA günü SAAT 18.00 dan sonra

Sonu: 4-6 Olan Üreticilerin Hesaplarına 28.02.2020 CUMA günü SAAT 18.00 dan sonra

Sonu: 8 Olan Üreticilerin Hesaplarına 06.03.2020 CUMA günü SAAT 18.00 dan sonra yatırılacaktır

2019 Üretim Sezonu MAZOT ve GÜBRE desteklemeleri T.C. Kimlik Numaralarının son rakamlarına göre :

Sonu: 0-2 Olan Üreticilerin Hesaplarına 21.02.2020 CUMA günü SAAT 18.00 dan sonra

Sonu: 4-6 Olan Üreticilerin Hesaplarına 28.02.2020 CUMA günü SAAT 18.00 dan sonra

Sonu: 8 Olan Üreticilerin Hesaplarına 06.03.2020 CUMA günü SAAT 18.00 dan sonra yatırılacaktır
Bu çok güzel olur

Ödeme yapılacak 57 il aşağıda belirtilmiştir. Listede bulunduğunuz il mevcut değilse, emin olmak amacıyla bulunduğunuz ilçedeki İlçe Tarım müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz.

Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Çorum, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Isparta, İstanbul, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak.

ihtiyacı yokmuş diğer illerdekilerin abi [emoji4]

KEŞKE TÜM İLLERE AYNI ANDA VERSELER AMA EĞER DİĞER İLLERİ SONRAYA BIRAKMALARININ GEÇERLİ ÖZEL HERHANGİ BİR NEDENİ YOK İSE BU TARIM BAKANLIĞINDA BU İŞİ KİM AYARLAMA YAPIYORSA ŞU SÖZLERİMİ DUYMASINI İSTERDİM..ŞU GÜNLERDE BU DESTEKLEMEYE HANGİ İLLERDEKİ ÇİFTÇİNİN ACİL İHTİYACI VAR.ILIMAN İKLİMDEKİ EGE VE AKDENİZ BÖLGELERİNDEKİ YAZLIK ÜRÜN EKİMİNE BAŞLAMIŞ OLAN KARDEŞLERİMİN......KEŞKE BU KADAR İNCE DÜŞÜNEBİLSELER....

Bahsedilen iller kısa zamanda ekim dikim işlerine başlayacak diğer illerde daha kar bile kalkmadı sebep bence bu işlere başlarkan ceplerinde biraz para olsun diye bu iller seçilmiştir tahminim.

Tamamen tahmini fakat bir kaç doğu ilide var belkide öyle değildir.

KEŞKE TÜM İLLERE AYNI ANDA VERSELER AMA EĞER DİĞER İLLERİ SONRAYA BIRAKMALARININ GEÇERLİ ÖZEL HERHANGİ BİR NEDENİ YOK İSE BU TARIM BAKANLIĞINDA BU İŞİ KİM AYARLAMA YAPIYORSA ŞU SÖZLERİMİ DUYMASINI İSTERDİM..ŞU GÜNLERDE BU DESTEKLEMEYE HANGİ İLLERDEKİ ÇİFTÇİNİN ACİL İHTİYACI VAR.ILIMAN İKLİMDEKİ EGE VE AKDENİZ BÖLGELERİNDEKİ YAZLIK ÜRÜN EKİMİNE BAŞLAMIŞ OLAN KARDEŞLERİMİN......KEŞKE BU KADAR İNCE DÜŞÜNEBİLSELER....
ilk baş ekim zamanı bizim buralarda oluyor dolayısıyla paraya ihtiyacı var milletin gübre mısır ayçiçeği tohumu lazım millete. Ama dediğin gibi abi neye göre kime göre belirlenmiş bu iller

• Beğen
Tepkiler: MASAY