2019 yılı nohut Ekim tecrübesi (sezon 3)

Resimler ve ekler

• IMG-20200613-WA0013.jpg
    IMG-20200613-WA0013.jpg
    385.6 KB · Görüntüleme: 78
Nohutların alt kısımların sarmaşık tarzı ot var bu ot hakkında bileğisi olan var mı arkadaşlar tarlanın etrafında bütün nohutlara dağılıyo Ekli dosyayı görüntüle 50288Ekli dosyayı görüntüle 50289
Daha fazla yayılmadan toplamaya bak. İlacı var ama öldürmüyor belli bir süre gelişimini durduruyor.
Benim yonca da çıktı erken davranmadı tarlanın yarısını sardı.
İlk çıkışından sonra köksüz oluyor ve bitkilere sarılıyor ve besin ihtiyacını sarıldığı bitkiden karşılıyor. Kısacası bitkinin gelişmesini engelliyor.

Daha fazla yayılmadan toplamaya bak. İlacı var ama öldürmüyor belli bir süre gelişimini durduruyor.
Benim yonca da çıktı erken davranmadı tarlanın yarısını sardı.
İlk çıkışından sonra köksüz oluyor ve bitkilere sarılıyor ve besin ihtiyacını sarıldığı bitkiden karşılıyor. Kısacası bitkinin gelişmesini engelliyor.

El ile temizlenecek durumda değil tarlayı tamamen sarmış gibi sadece Arda cinsi nohutlarda gördüm bu otu

İlaç satan bayilerde bulunması lazım . Trakya bölgesi ayçiçek de kullanıyor ben çok önce kullanmıştım 2013 yılında yonca da

Şuan için benim nohut da küsküt var lokal olarak . Elimde bulunan intervix pro yu sırt pompası ile lokal olarak iki gün önce iki katı dozda uyguladım yalnız ilacın son kullanma tarihi 4 yıl geçmişti fayda zarar nasıl olacak bakalım

bizde ekiyoruz mercimegi fakat bazi tarlalarda attigimiz ot ilacinin hicbir faydasini gormedil otlar bagisiklik kazanmis olucak asagida tarla ayni uygulama ayni sonuc boyle Ekli dosyayı görüntüle 50160
Nohut ve bugdayda denedik bugdaya 2 uygulama yaptım.Kesinlikle nohutta kalitede ve çiçek miktarında bugdayda kellelerin dolulugunda ve tokluğuna etkisi çok güzel.Ayrica aminoasit içermesi sebebiyle bitkinin hava şartlarında değişimlere fazla etkilenmemesi i sağlıyor.Gardenya serisi ve agro Wolf un çinko çözeltisi ide nohutta uygularsankz guzel olur. Ekli dosyayı görüntüle 50181Ekli dosyayı görüntüle 50183Ekli dosyayı görüntüle 50184
Kardeş numaranı verir misin sana sormam gereken birşey var