2020 çeltik tohumu tercihi

Lunaya göre rekor bi adım önde tecrübelerimize göre.Rekor tane ağırlığı bakımından Lunadan önde.Fiyat farkıda var.Ofis Rekoru osmancık sınıfında alım yapıyor.Verim olarak Lunaya çok yakın tek sıkıntı yatmaya çok müsait.Kontrollü gübre gerekiyor.120-125 günlük biçiliyor erkenci bir çeşit.Biz kart olan yerlerin hepsini rekor ekicez kısmetse.Diğer yerlere cameo.
Volkan meraba , luna, rekor, birde colombo ekecem, coolombo hakkında bilgin var mı cl 31 le aynı mıdır.

Volkan meraba , luna, rekor, birde colombo ekecem, coolombo hakkında bilgin var mı cl 31 le aynı mıdır.
Merhaba abi.Onu pek bilmiyorum abi ama öğrenirim ekenler vardı bölgede.31 ektik bu yıl verim olarak bi sıkıntısı yok ama boy çok kısa makinaya hep çamur aldırdık.O yüzden pek sıcak bakmıyoruz Ama siz yere serip biçim yapıyorsanız sıkıntı olmaz herhalde sizde.

Merhaba abi.Onu pek bilmiyorum abi ama öğrenirim ekenler vardı bölgede.31 ektik bu yıl verim olarak bi sıkıntısı yok ama boy çok kısa makinaya hep çamur aldırdık.O yüzden pek sıcak bakmıyoruz Ama siz yere serip biçim yapıyorsanız sıkıntı olmaz herhalde sizde.
Colombo ile cl 31 aynımıdır öğrenirse memnun olurum.colonbo katolokta70 cm ama bu satıcılara güven olmuyor,

Rekor cl
20200826_161435.jpg
20200826_161214.jpg