2020 harman dönemi Çeltik fiyat ve verimleri hakkında

bu sene hem verimlerim hem de randımanım düşük geldi arkadaşlar yılbaşından sonrasını beklemek gerekicek iyi fiyat için ,
inşallah benden başka randımanı ve verimi düşük çıkan emekçi çiftçi kardeşlerim, abilerim olmaz .

lodos ve sıcaklardan kaynaklı yaşadığımı düşünüyorum çevremdeki herkesin randımanı düşük çıktı çünkü inşallah fiyatlardan yüzümüz güler.

Sana da geçmiş olsun abi. Kurutma şart bizim bölgede oluyor o sıkıntı. Bende 20 tonluk düşünüyorum ama bakicaz artık. Biçerdöver bol kurutma az o yüzden
Benimde bi halaoğlu var alalım diyoruz, bize 15, yada 18 tonda yeter fazla ticari bi amac gütmüyoruz, once kendi işimiz kalirsa ese dosta, fiyat arastırması yaparsan benide bilgilendirirsen memnun olurum

Benimde bi halaoğlu var alalım diyoruz, bize 15, yada 18 tonda yeter fazla ticari bi amac gütmüyoruz, once kendi işimiz kalirsa ese dosta, fiyat arastırması yaparsan benide bilgilendirirsen memnun olurum
Özsu 33 m3 , 20-21 ton kuru tane çıkarıyor 350 bin TL civarı.
25 m3 olanı yani 15-16 ton kuru çıkarani da 320 Bin TL civarı olmalı..

Kisa arastircam abi muhakkak haber veririm. Bu arada biçerdöverimi satıyorum. İlgilenen olursa buradan bana ulaşabilir. Çok temiz tam çeltik makinası. Cx 6080

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Abi kurutma var benim ama ortaktik amcamlarla işleri ayırdık bu yıl biçerdöveride o yüzden satıyoruz. Ben kendim düşünmüyorum bicercilik yapmayı. Bir kurutma alsam kâfi benim için
Anladım, hakkınızda hayırlısı, umarım tatlılıkla ayırmışsınızdır.

Kurutma için Özsu 'yu tavsiye ederim.

Alırsanız da en az 20 tonluk al.

Anladım, hakkınızda hayırlısı, umarım tatlılıkla ayırmışsınızdır.

Kurutma için Özsu 'yu tavsiye ederim.

Alırsanız da en az 20 tonluk al.
Tatlilikla oldu abi zamanı gelmişti ayrıldık hayırlısı ile. Şu an pedrotti kullanıyorum 10 tonluk. Ama çeltik sahasını genişleticem önümüzde ki yıl. nasip olursa 20 tonluk alicam. Ozsudan memnun musun?

• Beğen

Tatlilikla oldu abi zamanı gelmişti ayrıldık hayırlısı ile. Şu an pedrotti kullanıyorum 10 tonluk. Ama çeltik sahasını genişleticem önümüzde ki yıl. nasip olursa 20 tonluk alicam. Ozsudan memnun musun?
Özsu ile 7. sezonumuz, gayet memnunuz.
Kışın depoda kapalı yerde muhafaza ettiğimiz için oldukça diri görünüyor.
Çok büyük bir arıza yaşamadık, çok fazla bir masraf çıkarmadı.

• Beğen
Tepkiler: Çeltikçi22
Volkan 2006 model 225 laverda palet,artı, dorse 580 bine satıldı.bir ay önce, peşin sayilır, fiyat bulgisi acısindan söyluyorum
Bende aynı şekil palet araba kanola tablosu hepsini vericem. Paletler orjinal italyan palet. Makinam 2016 model 140.000 euro civarı fiyat geçiyor gönlümden. Ama bakicaz tabi fiyatıni bulmazsa satmayız durur. 225 yine uygun fiyata gitmiş. Piyasa yüksek çok. Çeltik tertibatsiz 520 ler 350 bin olmuş

• Beğen