2022 mazot gübre desteği

SMS ne zaman geldi abi
4 . Buçukta azonce
Sayın İSMAİL

926 milyon 971 bin 88 TL'lik tarımsal destekleme ödemelerini çiftçilerimizin hesaplarına aktardık.

Hayırlı ve bereketli olsun.

#SenÜretYeter

Prof. Dr. Vahit KİRİŞCİ
Tarım ve Orman Bakanı B001
Belki başka destekler içinde gelmiş olabilir

Son düzenleme:
2022 mazot gübre desteği 2023den önce ekim ayında yatırılacak deniyordu ama herhangi birşey yatmadı destekleme alan varmı
Selamlar, ben şimdi twitterda bakanın açıklamasına binaen ziraat bankası mobile girdim, hububat destekleme avans kredisi diye bir kategori açılmış, askıya çıkan tutar kadar bir tutar otomatik çıkıyor, ama kredi gibi sözleşmesi var, anlamadım ve şuan bir işlem yapmadım

Selamlar, ben şimdi twitterda bakanın açıklamasına binaen ziraat bankası mobile girdim, hububat destekleme avans kredisi diye bir kategori açılmış, askıya çıkan tutar kadar bir tutar otomatik çıkıyor, ama kredi gibi sözleşmesi var, anlamadım ve şuan bir işlem yapmadım
Bende kontrol ettim sözleşmeleri okudum, para karta yatacak ve sadece anlaşmalı yerlerden mazot ve gübre aldığımızda kullanabiliyormuşuz.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Para karta yatacak da bir de sözleşme mi imzalayacağız bir yaşıma daha girdim biz destek aldık yıllarca destekten gelir vergisi ödedik yetmedi şimdi de sözleşme mi girdi işin içine iyice bir araştırma yapacağım ilgili belge taahhütname olup olmadığına bakayım. TL taahhütnamesi olabilir ilgili tutarı sadece tarımda kullanacağımıza dolar Euro altın vb. Yatırım araçlarında kullanmayacağımızı taahhüt almak isteye bilirler. Şu anda destek içinde bu taahhütnameyi istiyorlar ise sanırım TL ulaşımı ve dolaşımı biraz daha zayıflaya bilir

• Beğen
Bende mobilden baktım hububat destekleme avans kredisi gibi birşey bulamadım mobilde hangi bölümde acaba

• Beğen