27 = 31 MAYIS LÜLEBURGAZ TARIM FUARI

Trakyalı arkadaşlar 27=31 mayıs lüleburgaz tarım fuarı diye bir ilan okudum bir yerde araba ile geçerken yerini tam hatırlamıyorum . bunun hakkında bilgisi olan varmı .eğer doğru Ise bir organizasyon yapabiliriz .
TRAKKLUP olarak yine ufak bir buluşma olabilir . ( ALİPAŞALI ERKAN, YILMAZ AKGÜN , BERK ÖZYURT , CEMAL BEY , BARTU ) bu ekipten tanıdıklarım bunlar . bunu için bunların adını yazabildim . eğer bir buluşma olursa 30 NİSAN CUMARTESİ benim için uygun.
hemde yeni arkadaşlarla tanışmış oluruz . hoşçakalın.

Ynt: 27 = 31 MAYIS LÜLEBURGAZ TARIM FUARI

Fuar çok güzel olurdu işler başlamadan Erol abi. Ama benim sınavlarım var. O yüzden pek gitme şansım yok. Diğer arkadaşlarla buluşup güzel bir organizasyon yapabilirsiniz diye düşünüyorum....

alipasalierkan link=topic=83722.msg1004126#msg1004126 date=1432670885' Alıntı:
Fuar çok güzel olurdu işler başlamadan Erol abi. Ama benim sınavlarım var. O yüzden pek gitme şansım yok. Diğer arkadaşlarla buluşup güzel bir organizasyon yapabilirsiniz diye düşünüyorum....
traktör metre çekimleri sonu bi kaç deli bir araya gelip gidebilsek keşke :)

iskender link=topic=83722.msg1005141#msg1005141 date=1433085304' Alıntı:
22 ' li kinci el tekerlekli pistonlu güngör marka ,ağır şase 4000 tl.ye satınaldım.fuar baya hareketli geçti.
Hayırlı olsun abi bende Azim marka disk tiller için pazarlık hesabı konuştum... Gobleyi istediğim fiyata satarsam alacağım büyük ihtimal... Haberleşip orada buluşsaydık iyi olurdu..