285 S

: MELİH@BOLSU FARKIYLA 285 S

Güzel resimler Melih, paylaşım için sağol.

insomnia link=topic=1724.msg16108#msg16108 date=1205315632' Alıntı:
Arkadşım sana bir anımı anlatayım.

İzmirin bir ilçesinde jandarma şöför transitle görev yaptığım sırada yaralama olayına giderken hızlı bir şekilde sadece tek lambası yanan traktörle karşı karşıya kalmıştım motosiklet çok fazla olduğu için zifiri karanlıkta yanıltıcı oluyor yolun darlığı traktör tepesindeki adamın kafasının iyi olması bizi felakete sürükleyebilir benim altımdaki araç 1732 kg boş ağırlığıydı ve süratliydik .Felaketten dönmüştük lütfen uyarımı dikkate al benim yerimde bir başkası olsa kafalama girebilirdi ve çok can yakabilirdi .735047 transit

Aynen katılıyorum. Bazı şeylerin ihmal edilmesi çok tehlikeli. Benimde çok başıma geliyor tek lamba vakası. Karşıdan motorsiklet mi yoksa traktör mü geliyor anlaşılmıyor. Bir diğer konu da römorkların arkasındaki yansıtıcılar. Geceleyin kısalar yanıkken römorklar gözükmüyor, Allah korusun arkadan çarpma tehlikesi çok var.

: MELİH@BOLSU FARKIYLA 285 S

Akif Göktas link=topic=1724.msg16492#msg16492 date=1205444773' Alıntı:
bizler tedbirimizi alalım takdiri Allaha bırakalım. Resimlerde güzellll ama fırfır mazot honisi gibii :D sakin yanlış anlama bizde de onlardan var görenler ölee diyo bende dedim
aynen bizde de bu kadarlık vardı artık enişteminkiyle atıyoz zor oluyo ufakla