300 bine 130 HP ithal mi yoksa 2 tane TD 110 veya jx 110 mu diğerleride olabilir 100 HP ve üzeri

İki tane 110 Luk alsak bunlara ayrı ekipman gerektirecek neler vardır pulluk iki tane gerek o kesin, ama mibzer 1 tane yeter bunun gibi sizlerde eklerseniz sevinirim arkadaşlar.

İthale başta fazla veriyorsunuz ama arıza derdiniz olmuyor uzun süre yerliler saçma sapan ufak şeylerden sizi sanayiye götürebiliyor kuru tarım yapanlar senede kaç gün traktörle tarla işi yapıyor zaten bakımdan bakıma sanayiye gitmek varken arıza yapıcak traktörle uğraşmak saçma oluyor ithal traktör satarkende zarar ettirmiyor
Evet öyle ama şöyle düşündüm 110 HP traktöre 5 li 14 takılıyor bizim burda 2 tane 10 lu pulluk 130 HP ye 6 lı takılır ondan dedim abi

Jondereni kralı r bir altı m bir altı rc altı mc .rcler adblue yakıtı var .tercih sizin benim tercihim ne olursa olsun tls li olmalı traktör .arazi çoksa 6 silindir olmalı .yapılacak işede bağlı tabi ki .jd iyidir.

• Beğen
Tepkiler: BekirBey
Td 110 5 kurusa degmez bizim burda var adam yurutmeye kiyamiyor her tarafi zaten ayri ariza yakit ortada tek avantaji 2. El ha buyuk traktore atacagin 5 li 16 numara ama daha temiz yapar 2. Kisiye gerk kalmaz guzel bi traktor aldinmi topconda atarsin ugrassiz olur yani bence td 110 dan iki tane alip basina bela etmenin anlami yok ha iki tane alacaksan illa hasmet crd al yada 5115 4g 5090g veya john deere 5m olabilir ha bunlar konforsuz kalitesiz traktorler

• Beğen
Tepkiler: kemalern032