5,6 tonluk ramork önerileriz

Ynt: 5,6 tonluk ramork önerileriz

Kozan yapısı Gürdal romork bızım koyde var takan gıdıyor her buyuk cıftcıdede var hatta ben daha sorun yasayan gormedım :) 15 tonluk tır tıpı fren + orta lastık kalkma tır lastıgı ıle 16500 fıyat cektı .

Arapoglu link=topic=86377.msg1033716#msg1033716 date=1447176269' Alıntı:
Kozan yapısı Gürdal romork bızım koyde var takan gıdıyor her buyuk cıftcıdede var hatta ben daha sorun yasayan gormedım :) 15 tonluk tır tıpı fren + orta lastık kalkma tır lastıgı ıle 16500 fıyat cektı .
Özellikleri güzel.fiatı süper .birde kendini görebilsek.15 tonluğunu net te göremedim

Yazmamışsın ama sanırım 6 ton ve havalı fren düşündüğüne göre 4 teker römork ihtiyacın var.

Önerilecek çok marka var, artık ülkemde çok kaliteli ve dünya pazarına açılmış römork firmaları var.
Sevindi, Seçkinler, Tınaz, Palazoğlu ilk aklıma gelenler.

Bunlardan Palazoğlu sitesini bir incele derim. Çok fazla seçenekler sunmuşlar. Fotoğraf 6 tonluk. olanı.
http://www.palazoglu.com/

Biz 2 yıl önce 1 tane 5 ton 81 tane de 6 ton olmak üzere 2 tane Uğurlu marka römork almıştık. Bu yıl aynilarindan birer tane daha aldik. Arış yani ok demirinin kısa olmasi dışında bir dezavantaj i yok.

Bu yıl aldığımız 6 tonluk 5 mt uzunluğunda, 2.20 mt genişliğinde, 70+40+40 yüksekliğinde, 16.5 metreküp. Kuru olarak 10 ton çeltik alıyor.

Dostum palazoğlu tek dingil 6 ton balon lastik aldık lastikler 18 kat 10500 tl ye geldi gündendi ilaveleriyle birlikte 8000 kg kadar buğday alıyo yeterki traktörün arışına güven 10 ton ekin koyan biliyorum 3. ilave yaptırmışlar. arabanın frenide piston çıkışlarına takıyosun aynı damper gibi bayır aşağı inerken azcık dampere bi dokunuyosun traktörü bile durdurur öyle bi fren ;) bi düşün derim..

Pahalı olmasın demeseydin caselli römorku önerirdim. Burdura bu sene giriş yaptı. İnceledik, işçilik ve malzeme çok güzel. Az daha ucuz olsun dersen sevindi römorku inceleyebilirsin. O da fena değil

• Beğen
Tepkiler: Saliha Erbil

surveyor22 link=topic=86377.msg1033808#msg1033808 date=1447190850' Alıntı:
Dostum palazoğlu tek dingil 6 ton balon lastik aldık lastikler 18 kat 10500 tl ye geldi gündendi ilaveleriyle birlikte 8000 kg kadar buğday alıyo yeterki traktörün arışına güven 10 ton ekin koyan biliyorum 3. ilave yaptırmışlar. arabanın frenide piston çıkışlarına takıyosun aynı damper gibi bayır aşağı inerken azcık dampere bi dokunuyosun traktörü bile durdurur öyle bi fren ;) bi düşün derim..

Hayırlı olsun, 10.500 lira tek dingil römork..? Ucuz römork kalmamış artık.