5445 aldım arka jantlarda hiç ağırlık yok

Ynt: 5445 aldım arka jantlarda hiç ağırlık yok

ağırlıkları artık dengeli takıyorlar bizim makinada arkada 200 kg civarında önde 400-450 kg ağırlık var denge noktasından itibaren tekerin toprağa uyguladığı basınç hemen hemen aynı

kobra47 link=topic=53080.msg551343#msg551343 date=1330535414' Alıntı:
herkes eskıden arkaya takardı şimdi niye öne takıyorlar
Şimdi traktörler hep çiftçeker. Öne ağırlık takınca önler daha iyi asılıyor. Arkadanda ağırlıklar çıkarınca motor hem seri hemde asılgan oluyor. Dikkat ederseniz yabancıların videoları yayınlanıyor sitede ve o traktörlerin %90 kadarında arka ağırlık görmedim. Tek çeker traktörler bile ağırlıksız.

hayırlı uğurlu olsun ağırlık taktırmanın avantacı ve dezavantajda olabilir benim jd 50+50 vardı ben 100+100 yaptım motor hantal oldu ve 1 vites düştü bende söktüm ve iade etttim bence firma daha iyi bilir

ağırlıkları bayiler satıyor.konya fuarında bir firma üretecekmiş.bayiler tanesini 250 den veriyoruz diyolar.bence ilk önce dene sonra sonra ağırlık al.ama öne mutlaka al.traktörün hayırlı olsun.Ayna işine gelince ben bayinin kafasına çöktüm yeni ayna getirttim.o yolu sende dene

hepinize tşk ederim 102 bintl ye aldım önünde 400kg civarında ağırlık var arkalarda yok ama ilk önce deniycem eer tutun ma zayıfsa o zaman alıcam bende duydum konyada varmış yapan adresi veya telefonunu bilen varsa yazarsa sevinirim