5455 MF traktörüm paramparça edildi.

Başkan ne yaptın motor ne oldu yeni motor bulabildinmi
Teşekkür ederim. Yapan bulunamadı ne yazık ki. Kasko bizim traktörü pert etmeye çalıştı sürekli ama ben istemedim tamir edin dedim.Arayışlar sürüyor. Zarar verilen motoru yaptıracağım Allah izin verirse. Bir tane daha alacağım düşmanlık edene kapak olsun diye. Bu olay sayesinde kim samimi dost kim içten içe leş kargası onu öğrenmiş oldum. Her şeyde vardır bir hayır. Allah yapanı kahretsin. Dualarınızı esirgemeyin.

Teşekkür ederim. Yapan bulunamadı ne yazık ki. Kasko bizim traktörü pert etmeye çalıştı sürekli ama ben istemedim tamir edin dedim.Arayışlar sürüyor. Zarar verilen motoru yaptıracağım Allah izin verirse. Bir tane daha alacağım düşmanlık edene kapak olsun diye. Bu olay sayesinde kim samimi dost kim içten içe leş kargası onu öğrenmiş oldum. Her şeyde vardır bir hayır. Allah yapanı kahretsin. Dualarınızı esirgemeyin.
Aynen gardaş, şer bildiğimizde hayır, hayır bildiğimizde şer vardır. Rabbim beterinde korusun.

Maşallah,sakal daha gür şekilde tekrar büyümüş.
Teşekkür ederim. Allah ite fırsat vermesin.
hayırlı olsun güle güle kullanın
Çok daha iyisi tüm dostların olsun inşallah.
Hayırlı uğurlu olsun
Daha iyisini sizlere dilerim.
Hayırlı olsun dostum köyde bunu yapanlara iyi kapak olmuş
Amaç oydu dediğiniz gibi yoksa ikinci bir traktöre ihtiyacım yoktu. Allah razı olsun.
Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın, sağlam cevap olmuş karaktersizlere
Yapan eksik olsun. Biri bile can yakıyordu iki olunca neler hissedeceklerini tahmin ediyorum😊
İkinci traktörün hayırlı olsun
Allah razı olsun kardeşim çok daha iyisitüm çiftçi dostların olsun.
Yeni aldığınız traktörünüz hayırlı olsun.
Allah utandırmasın.
Teşekkür ederim hocam.