5455 MF traktörüm paramparça edildi.

Söz konusu traktörümüz tamir aşamasında kasko yaptırıyor sezona yetişir Allah izin verirse. Bu arada ben de boş durmadım ve 2015 model 1900 saatte bir 5455 traktör daha aldım. Artık 2 taneler Allah'ın izniyle.
Tekrar geçmiş olsun. 2. traktörün de hayrlı uğurlu olsun. Yapan yada yapanlar kimse layıklarını bulurlar İnşallah. Sizinde şimdi daha dikkatli olmanız lazım. Tekrarından ve beterinden rabbim esirgesin.

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Yeni traktörünüz hayırli olsun
Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
Hayırlı olsun, her açıya hakim kameraları da ihmal etmeyiniz..
Kamera işi halledildi teşekkür ederim.
Kardeş Paylaşımını geç fark ettim
Traktörüne Yapılanları okurken kanım çekildi resmen üzüldüm Mevlam tekrar yaşatmasın gerekli tedbirleri alın
Aldığınız traktör hayırlı olsun kaza bela vermesin Rabbim
Allah cümlesinin alın terini ite köpeğe yedirmesin. Çok teşekkür ederim.
Hayırlı uğurlu olsun
Teşekkür ederim.
Çok iyi yapmışsınız Ortadoğu toplumuyuz. Ayağının tökezlediğimizde görünce hele de kırsalda üstüne geliyorlar. O yüzden çok iyi yapmışsın susar otururlar şimdi
Teşekkür ederim hakikaten can yakıcı oldu çekemeyen fitnelere. Nasibi veren Allah. Onlar ne düşünürse düşünsün.
Şerefsiz traktörü kırınca batar zannetti en ıyı cevap olmuş hayırlı olsun inş sizi sıkıntıdan rabbim kurtarır
Tek amaçları zarar vermek ne yazık ki. Allah gönüllerindekini başlarına versin.
Hayırlısı olsun güle güle kullan
Teşekkür ederim
Yeni traktorunuz hayırlı olsun inşallah, güle güle kullanın
Teşekkür ederim çok daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
Tekrar geçmiş olsun. 2. traktörün de hayrlı uğurlu olsun. Yapan yada yapanlar kimse layıklarını bulurlar İnşallah. Sizinde şimdi daha dikkatli olmanız lazım. Tekrarından ve beterinden rabbim esirgesin.
Evet tek istediğimiz cezasını çekmesi veya çekmeleri. Teşekkür ederim.
Hayırlı olsun, Rabbim şerlilerin şerrinden korusun. İnsan yaradılmışların en şereflisi ama bazıları bir o kadar da en şerefsizi olabiliyo maalesef.
Insan kısım kısım,yer damar damar. Allah iyiyi iyiyle eş etsin.