5h 100 pulluk vitesi

Sıkıntı yok güzel kardeşim hepsi demir seneye beğenmezsek veriririz takasa alırız bi başka demir cana gelmesin ben çok araştırdım alırken aynı motoru olan kişilerin en memnun olduğu konu yakıt tabi sizde kullanıyorsunuz adamdan adama araziden araziye fark eder

3085 duruyor satılacak makina değil o

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'
Sıkıntı yok güzel kardeşim hepsi demir seneye beğenmezsek veriririz takasa alırız bi başka demir cana gelmesin ben çok araştırdım alırken aynı motoru olan kişilerin en memnun olduğu konu yakıt tabi sizde kullanıyorsunuz adamdan adama araziden araziye fark eder

Şimdi söyleyim Landiler az yakan traktör doğru fakat ara işlerde ve az güç gerektiren işlerde gerçekten az yakıyor bu doğru fakat pulluk gibi işlerde çok yakıyor bunun sebebi de şu traktör çekmiyor yakıt gücüyle gidiyor o yüzden de mazota biniyor...

• Beğen
Tepkiler: Hasan115U
Şimdi söyleyim Landiler az yakan traktör doğru fakat ara işlerde ve az güç gerektiren işlerde gerçekten az yakıyor bu doğru fakat pulluk gibi işlerde çok yakıyor bunun sebebi de şu traktör çekmiyor yakıt gücüyle gidiyor o yüzden de mazota biniyor...

Amacım landiniyi iyilemek değil ama ağır işlerde de kullanılsa bir vites küçükle ve 16 gaz civarında kullanılırsa gayet az yakar ama tam tersi ve 17 gaz sornası gerçekten çok yakıyor

Arkadaşlar merhaba traktör ilk 10 saatteyken motorun çekişi çok iyiydi çizel de kullandım şuan 40 saatte fakat motor yüke binerken gaz vermede aşırı duman atmaya başladı yüke bindiğinde kesiyor fakat sanki bayılıp çekiden düşüyor sebep ne olabilir yakıt filtresi mi pompadanmı servis nadaslarda kullan öyle bakalım diyor.