600 tavukla girdik bakalım

600 tavukla girdik bakalım

Resimler ve ekler

• 20160902_163532.jpg
    20160902_163532.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 863
  • 20160903_191309.jpg
    20160903_191309.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 955
  • 20160906_184906.jpg
    20160906_184906.jpg
    5.3 MB · Görüntüleme: 903
  • 20160828_174335.jpg
    20160828_174335.jpg
    5 MB · Görüntüleme: 922
Hayırlı olsun 20 haftada klavuz yumurta atmaya başlaması lazım...
Evet 20 21. Haftada kulavuz vermesi lazım diye biliyorum aslında yarkaları aldıgımız yer bizimle birlikte başka yerlere yapılan sevkiyatlarda 1 hafta önce kulavuz aldıklarını söyledi bizim bölgede kanatlı hayvan yeriştiriciligi çok yaygın olmadıgından yumurtalık piliç geliştirme yemi bulamadık 3 hafta sonunda dün bulabildik bakalım bundan sonrada cp yemin 1 dönem yumurta yemini tavsiye ettiler tarım krediden bakacaz bakalım fiyatı nedir bilmiyorum

Evet 20 21. Haftada kulavuz vermesi lazım diye biliyorum aslında yarkaları aldıgımız yer bizimle birlikte başka yerlere yapılan sevkiyatlarda 1 hafta önce kulavuz aldıklarını söyledi bizim bölgede kanatlı hayvan yeriştiriciligi çok yaygın olmadıgından yumurtalık piliç geliştirme yemi bulamadık 3 hafta sonunda dün bulabildik bakalım bundan sonrada cp yemin 1 dönem yumurta yemini tavsiye ettiler tarım krediden bakacaz bakalım fiyatı nedir bilmiyorum
Bil yem var yenikente kendileri kanatlı hayvan ile uğraştıkları için kanatliya ayrı bi özen gösteriyorlar bence yemlerini dene memnun kalırsınız... 312 299 32 75

Kusura bakmayın ama yumurta yemi kullanmakla siz müşterilerinizi kandırmış olacaksınız. Sizin kümes tavuklarından farkınız sadece tavuklarınızın spor yapması. Yumurtanın içeriği değişmiyor. Başkalarını kandırarak yapılan işten hayır gelmez.

Kusura bakmayın ama yumurta yemi kullanmakla siz müşterilerinizi kandırmış olacaksınız. Sizin kümes tavuklarından farkınız sadece tavuklarınızın spor yapması. Yumurtanın içeriği değişmiyor. Başkalarını kandırarak yapılan işten hayır gelmez.

Salma tavukçuluk yapanların %99 u hazır yem kullanırlar...Salmadaki amaç çevredeki yeşillikler ve bortu böceği yemeleri.Yumurta kokmaz.Organik yumurta derse siz haklisiniz...

21. Gününde bugün kılavuz yumurta almaya başladık

İlk yumurtalar küçük olur. Zaman içinde verim ve gramaj artar. Ayrıca önümüz kış. Çok soğuk ve sıcaklarda verim kaybı olur. Senin çadır sistem olduğundan kışın çok soğuk geceler için önlem almalısın.

En azından seralarda kurulan soba gibi bir şey olabilir. Halk arasında "tavuk üşümez" derler ama tavuklar soğuktan donarak ölürler. Her zaman değil ama meteorolojiye göre dondurucu gecelerde ısıtma yapmak önemli.

Başarılar.