6470 radyotör ve motor temizliği

Ynt: 6470 radyotör ve motor temizliği

bakım esnasında kolaylık içim, kaportanın üstünün tam açılır şekilde dizayn edilmesi daha uygun olacaktır diye düşünüyorum....

güzel resimler sağol hem motoru hem de radyotörü temiz yıkamak istiyorsan bir tane basınçlı yıkama makinası al ben geçenlerde aldım motorları çiftten sonra tertemiz ediyor fiyatıda çok pahalı değil 160 ytl

atacankocer23 link=topic=3200.msg32225#msg32225 date=1209995213' Alıntı:
güzel resimler sağol hem motoru hem de radyotörü temiz yıkamak istiyorsan bir tane basınçlı yıkama makinası al ben geçenlerde aldım motorları çiftten sonra tertemiz ediyor fiyatıda çok pahalı değil 160 ytl
ne aldın atacan bizde alcak olduk 450 ytlye bosch un ama dayanmaz dediler.daha büyükleride cok bahalı bnce senn işini görmez

hepsiburada.com dan aldım markası BLACK&DECKER PW-1400K YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNASI modelide bu 160 ytl idi çok süper bir makina harika yıkıyor üç motoru ard arda çok çabuk yıkadım büyükleri bize göre değil 2-3 milyarada var büyükleri ama bence gerek yok

atacankocer23 link=topic=3200.msg32452#msg32452 date=1210054330' Alıntı:
hepsiburada.com dan aldım markası BLACK&DECKER PW-1400K YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNASI modelide bu 160 ytl idi çok süper bir makina harika yıkıyor üç motoru ard arda çok çabuk yıkadım büyükleri bize göre değil 2-3 milyarada var büyükleri ama bence gerek yok
atacan küçükler dayanmıyo dediler sen ne zman aldın

ben yeni aldım da alalı bir ay oldu inşallah dayanır diyorum büyükleride çok pahalı  o fiyatı bir yıkama makinasına vermek gereksiz ama alırken hepsiburada.com da yorumları okudum öyle çabuk bozulma hakkında herhangi bir şikayet yoktu