6920 battı cx105 le aldık by salıh

Ynt: 6920 battı cx105 le aldık by salıh

s lm salıh kocum guzel video olmus ama cx105 le aldik demisin nasil alma b en anlayaöadim valtra 6550olsa bence ikisinide alirdi )))ama genede guzel video olmuss

video güzel olmuş ama bnm merak ettiğim bir husus var bu jd çapraz asılıomu ilk sn lerde sanki sağ teker pati yapıp sol teker de hiç hareket yok gibi ben başka bi videodada gördüm motor çapraz asılıodu doğruluk payı nedir bilgilendirirseniz sewinirim

doganbey1

evet vıdeoda j.d carpraz cekıo cunku tekerler yere degmıyor ozellıkle cekılıaletlerde j.d ler hıc yan vermiyor (kazaya dıskoro vb) ama kılıt yaptıgın zamanda zor cozuluyo tekerler

Doğanın gücü herşeyin üzerinde... orada yapılması gereken kürekleri kavramak... çekmeye bile gerek yok... 5 bilemedin 10 dakika... çok daha kötü görünen bir karda oturma olayından 110-90 ı bu kadar sürede küreklerle kurtardık... 2 kilometre uzaktaki çiftlikten o soğukta kürek getirerek...

paylaşım için teşekkürler salih.jd iyi oturmuş.cx 105 deki ses müthiş ya.keşke ilk başta da onun içinde çekseydi...

pamukçu link=topic=4200.msg89237#msg89237 date=1225142605' Alıntı:
Böyle zamanlarda karın yoğun biriktirme yapmadığı karsız yerden giderseniz sorun yaşamazsınız...

o köyün, kar sürmediği biriktirme yapmadığı yer varmıki..ankaranın sibiryası orası.

keşke öbür jd ' yide mc. ile birlikte taksaydınız, 6920 ' yi anca çıkarırlardı, paylaşım için teşekkürler.+rep