70 E+ ALMAYI PLANLIYORUM

Usta 12+12 bu artı 4 vites surungen mi oluyo surungen takviyenin bir altı mı 8+8 le 12+12 arasında yüksek hızda fark varmı

Aynen dediğiniz gibi takviyenin bir altı oluyor.
Şimdi şöyle söyleyeyim.
8+8 de 30 kmh hız yapar
12+12 da 30 kmh hız yapar.

8+8 de 2 tane takviye var biri seri diğeri tarla
12+12 gelince 3 tane takviye var seri takviye sürüngen kademeleri var çok seçenekli ilerleme elde etmiş oluyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: ibo30
Aynen dediğiniz gibi takviyenin bir altı oluyor.
Şimdi şöyle söyleyeyim.
8+8 de 30 kmh hız yapar
12+12 da 30 kmh hız yapar.

8+8 de 2 tane takviye var biri seri diğeri tarla
12+12 gelince 3 tane takviye var seri takviye sürüngen kademeleri var çok seçenekli ilerleme elde etmiş oluyorsunuz.
Kullanmadım ama benim düşüncem takviyenin de altındaki vites çok çok yavaş olur ki oda bizde çok işe yarayacağını sanmıyorum surungen vitesi makina ile ekim işlerinde kullanılır makineli ekim bizde yok olmazda arazi şartlarından dolayı hal böyle olunca gerekmez diye düşünüyorum sadece düşünce

Kullanmadım ama benim düşüncem takviyenin de altındaki vites çok çok yavaş olur ki oda bizde çok işe yarayacağını sanmıyorum surungen vitesi makina ile ekim işlerinde kullanılır makineli ekim bizde yok olmazda arazi şartlarından dolayı hal böyle olunca gerekmez diye düşünüyorum sadece düşünce

o sizin tercihiniz ben gerekenleri yazdım o zaman 8+8 alırsınız olur biter soracağınız bir konu olursa sorabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ibo30