85-80 yag pompası sorunu

Merhaba arkadaşlar eylül ayında tümosan 8580 traktör aldım suan 90 saatte ilk bakımı yapıldı ama yağ otomatiginden yağ damlatıyor acaba sorunu nedir bilen varsa yardım istiyorum.. traktöre bir zararı olurmu acaba_?

Ynt: 85-80 yag pompası sorunu

shynes link=topic=35405.msg301093#msg301093 date=1286986208' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar eylül ayında tümosan 8580 traktör aldım suan 90 saatte ilk bakımı yapıldı ama yağ otomatiginden yağ damlatıyor acaba sorunu nedir bilen varsa yardım istiyorum.. traktöre bir zararı olurmu acaba_?
bayisinin onune gotur bırakta gel ok-*-s :8

bizler çok gördük yabancı markaların aylarca ufak bir parça için beklediğini..daha gerisi cabası.satana bişi demeyiz eyvallah ,bence düşünerek hareket etmek daha mantıklıdır.

filozof link=topic=35405.msg341274#msg341274 date=1297783707' Alıntı:
bizler çok gördük yabancı markaların aylarca ufak bir parça için beklediğini..daha gerisi cabası.satana bişi demeyiz eyvallah ,bence düşünerek hareket etmek daha mantıklıdır.
hım tumosan beklemiyo demekki oylemi neden peki o zaman tumosan servisine gidince hiç birisi umursamıyo ne parça bulunuyo ne ilgi bumu güzel olan? konfor zaten 0 tek iyi noktası ucuz olması ve yakıtı fazla değil sanırım

arkadaşlar sıfır case jx95inde hidrolik pompası arızalı olduğunu ve pulluğu kaldırmadığınıda gördük.hemen kötülemek mi gerekir.sonuçta kul yapısı.her markada sorunlar yaşanabilir.önemli olan sorununun çözülmesidir.hemen onun bunu kötülemeyinde elinizdeki traktörlerle ilgilenin.

cazgin0020 link=topic=35405.msg341286#msg341286 date=1297784249' Alıntı:
hım tumosan beklemiyo demekki oylemi neden peki o zaman tumosan servisine gidince hiç birisi umursamıyo ne parça bulunuyo ne ilgi bumu güzel olan? konfor zaten 0 tek iyi noktası ucuz olması ve yakıtı fazla değil sanırım
konfor monfor binip kullandınmıda konuşuyon ayrıca yıllar gösterir erkuntla tümonun arasındaki farkı ucuzluğuda her parçasının fabrikada yapılmasıdır yerli bu yerli toplama değil yorum yaparken diğer markalara saygı

sami ÖZKAN link=topic=35405.msg341315#msg341315 date=1297785412' Alıntı:
konfor monfor binip kullandınmıda konuşuyon ayrıca yıllar gösterir erkuntla tümonun arasındaki farkı ucuzluğuda her parçasının fabrikada yapılmasıdır yerli bu yerli toplama değil yorum yaparken diğer markalara saygı
ewet bindim kullandım 65 60 a 65 70 e bindim çift çekerdi konfor olarak bişe yok ozellik yok ama sahipleri az yakıyo diyor birde fiyatları ucuz 70 60 4 çeker 42 ye aldılar sıfır tumosan güzel ama gelişmesi lazım yerli marka ama hileci marka erkuntta hileci bunada bişey diyemem

YHA ARKADAŞLAR ALLAH YAPISI DEİL YAAA İNSAN YAPISI bu ollayy john deere de gördüm her fabrikada sorunsuz çıkça deil ya 100 tane elbet 1 si arızalı çıkıyo oda şansına ama emini tümosan arızaları veya parçalar en iyi şekilde özen göstermeye calışyo inanmasan tümosanın fabrikasını gezinde görün nekadar özen gösterdiklerini

cazgin0020 link=topic=35405.msg341328#msg341328 date=1297785831' Alıntı:
ewet bindim kullandım 65 60 a 65 70 e bindim çift çekerdi konfor olarak bişe yok ozellik yok ama sahipleri az yakıyo diyor birde fiyatları ucuz 70 60 4 çeker 42 ye aldılar sıfır tumosan güzel ama gelişmesi lazım yerli marka ama hileci marka erkuntta hileci bunada bişey diyemem
arkadaşım bozulmadık olmaz 2 gün önce ormanda avda idim erkuntçu nimeti olan arkadaşım aradı arpa ekerken elim kontağa değdi istop etti tekrar çalışmadı neredesin dedi avdayım dedim evi aradım 12 yaşındaki oğlum gitti tümoyla çekerek aydıncığa götürmüşler neyi olduğunuda ben sormadım sonuçta kul yapısı hemen buzağı aramanın anlamı yok

cazgin0020 link=topic=35405.msg341286#msg341286 date=1297784249' Alıntı:
servis ilgilenmiyomu bırak yalanı o adamın işi o ilgilenir kız-*sw at-*-*bilip bilmeden çamur atmaa

iyi akşamlar arkadaşım olabilir yakıtta kaçar yağda neticede arkadaşımızın dediği gibi kul yapısı he o tür bir arızada korkulcak herhangi bir şey yok yakıt otomatiğinin altı ile bağlantı arasındaki oringden gelir yağ ise yakıt ise bağlantı rakorlarındandır servis arkadaşımıza durumu anlattığın zaman kısa sürede çözecektir. kafana takma

sami ÖZKAN link=topic=35405.msg341342#msg341342 date=1297786391' Alıntı:
arkadaşım bozulmadık olmaz 2 gün önce ormanda avda idim erkuntçu nimeti olan arkadaşım aradı arpa ekerken elim kontağa değdi istop etti tekrar çalışmadı neredesin dedi avdayım dedim evi aradım 12 yaşındaki oğlum gitti tümoyla çekerek aydıncığa götürmüşler neyi olduğunuda ben sormadım sonuçta kul yapısı hemen buzağı aramanın anlamı yok
kardeş o erkuntun suçu değilki kullanıcısının suçu ekranda portakal rengi ışık var o ışık sonunce çalıştırın diyolar ama kimse dinlemiyo amcamlar dinlemediginden kontak arıza verdi değiştirdi garantisi ama yine aynılar tutukluluk yapıyo o sonmeden çalıştırınca ama ben bekliyorum bi kez dahil tutukluluk yapmaz yani o kullanıcı hatası ışık sondukten sonra çalıştırırlarsa her zaman bişey olmaz ama sabır edemezse arıza verir durduk yere arıza vermesi başka kullanıcıdan gelen arıza başka ok-*-s

motorcu link=topic=35405.msg341390#msg341390 date=1297787495' Alıntı:
servis ilgilenmiyomu bırak yalanı o adamın işi o ilgilenir kız-*sw at-*-*bilip bilmeden çamur atmaa
doğru çok ilgilendiginden yan koyde servisi var tumosan ın komsudada 65 60 var komsu bi kaç kez goturmus adam ilgilenmiyo diyo 5 km yan koydeki yer 25 km deki uzak ilçedeki yere goturuyo servise

cazin kardeş ilgilenmiyor diye bir durum yok,lütfen karalamayınız.kusura bakma servis senin ayağına gelmiyorsa bu fabrikanın servise bu arızalar için para ödemediğidir.fabrika ödemese servis neden cebinden karşılasın bu meblayı.götürdün ilgilenmiyor mu gerekli yerlere şikayet edeceksin.karalamakla eline bişi geçmez,tümosanın hileci yanlarınıda sölersen bizde bilmiş oluruz ne hileleri olduğunu kardeş tamam..

cazgin0020 link=topic=35405.msg341328#msg341328 date=1297785831' Alıntı:
o erkuntu kafana vrrum snn ne knusuon sen ;Derkuntcu gelmıs tumoya mana buluyo bı gdın allah askına ....serılere bak bı kere...nımet.kısmet.ısmet.memet zuha-*-s zuha-*-s

cazgin0020 link=topic=35405.msg341941#msg341941 date=1297839555' Alıntı:
kardeş o erkuntun suçu değilki kullanıcısının suçu ekranda portakal rengi ışık var o ışık sonunce çalıştırın diyolar ama kimse dinlemiyo amcamlar dinlemediginden kontak arıza verdi değiştirdi garantisi ama yine aynılar tutukluluk yapıyo o sonmeden çalıştırınca ama ben bekliyorum bi kez dahil tutukluluk yapmaz yani o kullanıcı hatası ışık sondukten sonra çalıştırırlarsa her zaman bişey olmaz ama sabır edemezse arıza verir durduk yere arıza vermesi başka kullanıcıdan gelen arıza başka ok-*-s
o ısıgın adı sarı ısıgın adı kızdrma kardes bılmıosn ogren...nasıl kullanıonz bılmıom kı yaa truncu ısık zuha-*-s zuha-*-s