9. Geleneksel TrakKulüp Buluşması (Tulumtaş/Gölbaşı/Ankara)

bak küpe takmadan gelme oso..
banada bi dene alalım daa.. :)
kulağı delmeden takılıyorya ondan..
Yusuf abi benimde küpem yok artık ama sana bir tane getirecem söz ercan abi görmeden veririm el altından yoksa biliyorsun olacakları😂
Başkanım kısmetse cumadan dayımla çıkacaz sabah oradayım inşallah arabayla geleceğim eğer dayı gelmezse ben tek gelecem o vakit kalmak isterim ama kesin değil..bilgi veririm size birni getirmemin bir mahsuru varmı sizede sormadım ..

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
fatih..
ercan aykuş'a Suriye'den bir yeri konum at..
oraya gitsin kurtulalım..
bi zahmet kardeşim..

Sen suriyeye gitme emmi (nerde o günler :))
Ben buluşma yerini önceden gittim ev sahibi ile gördüm geldim.
Sen tedbirini al de gel ;)

Abi sınırdan salmazlar onu meşhur ya

Ha şöyle ;)

Ercan inan tek başıma işleri yürütmeye çalışıyorum bir yandan da borsada çalışıyorum biliyorsun.Tulumtaştaki baba motorlarıda görmek isterdim :D Bu sefer olmadı ama kalpler bir :) Buradan ve faceden takip ederim artık buluşma karelerini.Ayrıca Trakya'yı temsilen [MENTION=47]b.ozyurt[/MENTION] Berk'i gönderiyoruz.Berk en iyi şekilde temsil edecektir.

Yazdık tabi bunu da Alper abi ;)

beyler yaka kartlarını takın..
ben unutkanım..
yine karıştırıp kamil aydın diye ercana sarılmiyim.. :)

Sen bence gözlük tak.
Elinde sopa ile gelen birini görürsen kaç ordan.
Çünkü o benim.
İşin bitti haberin ola.
Gelirken pate de getir kızartırız :(

Bana uyar :D Çay didinmi akan sular durur, kuraklık olursa benden bilme sonra

nail emmimle ne zaman ankara guzergahına yola çıksak modern cafelerde bile çayı ücretsiz içiyoruz herhalde ikimizden birini tanıyorlar diye ses etmeden içiyoruz :D En son ankaraya gittiğimizde dönüşte Kalburüstü insanların doğum günü partisi yaptıgı bir cafeye denk geldik orda bile ücretsiz içtik En son emmim Polat gibi yürüyordu :D :D [MENTION=8099]nailyetek[/MENTION]

nail emmimle ne zaman ankara guzergahına yola çıksak modern cafelerde bile çayı ücretsiz içiyoruz herhalde ikimizden birini tanıyorlar diye ses etmeden içiyoruz :D En son ankaraya gittiğimizde dönüşte Kalburüstü insanların doğum günü partisi yaptıgı bir cafeye denk geldik orda bile ücretsiz içtik En son emmim Polat gibi yürüyordu :D :D [MENTION=8099]nailyetek[/MENTION]
La ne adamsınız
Bana uyar :D Çay didinmi akan sular durur, kuraklık olursa benden bilme sonra
Benim korkum yok abi bizde akan su da yok duran su da😂😂😂

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
835aad3d8469880ff35b517e1b20f67c.jpg

biz hazırız birazdan yola çıkarız..
anca geliriz :)
üyeler..
Ertuğrul-25
harun uzunlar
yusuftuyluoglu
delihan(kadir yolda tipiye yakalanmış)

835aad3d8469880ff35b517e1b20f67c.jpg

biz hazırız birazdan yola çıkarız..
anca geliriz :)
üyeler..
Ertuğrul-25
harun uzunlar
yusuftuyluoglu
delihan(kadir yolda tipiye yakalanmış)

Emmi buluşmaya daha 1 hafta var dünyanın çevresini dönüpte gelecen ankaraya :)
Gadir tipide kaybolmuş git de sen de kaybol.
İsmet amca nerde yav onu da getir selam söyle.

• Beğen

Allah sizi bildiği gibi yapsın.la ne yaptım size simdi.hemen dedikoduya başladız..
[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] abi sen orti kaybettin baksana adam ortalıkta yok hep şehirler arası çalışıyor :) geçerken benide bıraksa veya sen al diyeceğim korkuyorum :) Angarayı bulamazsak diye :)

• Beğen

Kaptan; çevir rotayı ÜCRET'e beleş çay varmış :D hadi yine iyiyiz.