acaba neden ... 90 bg bir makina satılıpta aynı güçte yenisi alınmak istenir?

Ynt: acaba neden ... 90 bg bir makina satılıpta aynı güçte yenisi alınmak istenir?

mecidiyeli link=topic=53271.msg555198#msg555198 date=1330901288' Alıntı:
Peki şöyle bir şey söyleyeyim bu Ls plus 90 traktörler tarlada devamlı parça servısmi istiyor sorun mu çıkarıyor.
laflarım yanlış anlaşılıyor benim bulunduğum yer itibariyle nh kullanıcısı ağırlıklı daha önce mf aldım en ufak parçasına alaca daha büyük parçasına çorum gezerdim alacağın parça 10 binlira yol ,yemek 50 lira harcıyorsun mf olduğu halde ki kalmış ls lslerin her modeli hoşuma gidiyor gel gelelim parça, usta zaman bunlar bize gelmez onun için ben kendime diyorum eşğin bilmediği ot başımı ağrıtır diye şükür tümosan yetiyor teknoloji deliside değilim

Ynt: acaba neden ... 90 bg bir makina satılıpta aynı güçte yenisi alınmak istenir?

mustafagursacli link=topic=53271.msg555064#msg555064 date=1330895758' Alıntı:
Türkiyede sence Tümosandan başka marka varmı ?
sen neden hemen tümosana kafayı takıyorsunki yani düşlerin bile tümosan korkusu ile dolu ben tümosan lafı ettimmi

mecidiyeli link=topic=53271.msg555231#msg555231 date=1330910642' Alıntı:
En kral motor ele muhtaç etmeyen kapındaki motordur her motorun iyi yönü de vardır kötü yönü de aldık allah utandırmasın.
amin, ele muhtaç olmamak en güzeli

Emin01 link=topic=53271.msg554389#msg554389 date=1330861823' Alıntı:
kesin ne mal olduğunu anladılar şimdide sağ sola itelemeye çalışıyorlar :D
neye göre yepıyorsun bu yorumu bizim bilmediğimiz senin bildiğin bişi varse sölede bizde bilelim arkadaşım ...
insanlar bu siteden faydalanmak amacı ile giiriyollar ...

sizin orayı bilmiyorum ama bizim burada serviste parcada hic bir problem yok benim traktörüm 2009 model bi sıkıntım oldu gecen yıl servis geleyim alayım abi motoru dedi gerek yok dedim ve kendi kamyonetimle götürdüm parcalarıda aynı gün elimize ulastı sonraki gün traktör tarladaydı ve nh nin parcalarına göre gayet ucuz parcaları da tahmin ettiğim rakamın cok cok altında cıktı

sami ÖZKAN link=topic=53271.msg555213#msg555213 date=1330904230' Alıntı:
sen neden hemen tümosana kafayı takıyorsunki yani düşlerin bile tümosan korkusu ile dolu ben tümosan lafı ettimmi
Sami abi... mf parçasıda ararsan Çorumu gezersin Tümosan ağır parçasıda ararsan Çorumu gezersin bizd ekubota parçası için Çorumu gezeriz ... abi teferruatlar harici motorlarda yenlik lazım misal bana göre her şey hikaye ama bir shutle şart inşallah bunu yerlilerde ilk tümosan koyar...

kobra47 link=topic=53271.msg555514#msg555514 date=1330962363' Alıntı:
Adam almis memnun olmadığı içinde satıyor kısacası bu
sana birşey söyleyeyim satılık bir marka x yada y farketmez sorbakalım bunların hepsinden kaçtane motor çıkaçak ls new kubato tümasan class erkunt fiat massey vs.. vs... şikayetçi öylemi kimisi yenilik arar kimisi beyenmez ls yi satacak adamla güzel bi konuşma yaptım bundan önce üç motor dagıttım dedi bunlarda sayılır markalar birini çekişmede dagıtmış ama ne kadar uğraştıysam bu motoru dağıtamadım dedi ufak tefek sorun oldu ama motordan memnunun dedi sadece artık ufak geliyor dedi onun için verecem motoru önceki motor buyük oldugu için takımlarım buyuk dedi ufak geliyor dedi...

mecidiyeli link=topic=53271.msg555553#msg555553 date=1330963820' Alıntı:
evet arkadaşlar bilende yazıyor bilmeyende adam motorun mo sundan anlamıyor ama konuşuyor bilinçsizce konuşmalarda insanları etkiliyor
kullananlarda gayet menmun bizim burda 1 tane ls vardı şimdi o adam ikincisinide almaya hazırlanıyor...

Arkadaşlar bende sıfırını düşünüyorum bunun için bu arkadaşı aradım 950 saat kullanmış nasıl sorayım diye. adam çok övdü yakıtı çok düşük dedi hatta karşılaştıma bile yaptı.Kendisi toprak altı çifçilik yaptığını söyledi. Yani anlayacağınız daha ağır bir traktör istiyor. LS biraz hafif geliyormuş.