Agrar Simulator - Historical Farming

Ynt: Agrar Simulator - Historical Farming

Oyun Gerçekten Çok Çok Güzel Arkadaşlar Tavsiye Ederm Gerçekcilik üst düzeyde resmen :D Yokuş Yukarı 1. Vitesde Pullukla Girdim Tarlaya Biraz Sürdükden sonra traktör patinaj çekmeye başladı ve gömüldü :D

agrolux75 link=topic=55143.msg607957#msg607957 date=1340102046' Alıntı:
bu oyuna mod atılıyormu
internetten videolara baktım traktörün içinden hiç kimse sürmüyor traktörün içinden sürme yokmu
Var Kardeşim F6 Ve F5 Tuşları Kamera Değişir Maus ' un Sağ Tuşuna Basılı Tutup Sağa Sola Çevirebilirsiniz ekranı

piskopat58 link=topic=55143.msg607958#msg607958 date=1340102557' Alıntı:
Var Kardeşim F6 Ve F5 Tuşları Kamera Değişir Maus ' un Sağ Tuşuna Basılı Tutup Sağa Sola Çevirebilirsiniz ekranı
oyun hakkında bilgi verirmisin örneğin hangi ürünleri ekebiliyoruz balya ineklere yediriliyomu videoda süt bidonu felan vardı

bende daha tam çözemedm yeni indirdim bende bütün ekipmanlar war balya makinası daha göremedim ama açılıyodur ilerleyen zamanlarda galiba balya görünüyo oyunda ineklere atlara falan yedirilebiliyo mısır buğday arpa vs vs ürünler mevcut inek sütlerini toplayabiliyoruz istediğmz hayvanlarıda satabiliyoruz onları satmak için ayrı bi ekipman römorkda oyunda mevcut ve gerçekcilik bakımndan farming simulatoru sollayacağı kesin en güzelide pullukla tarla sürmesi çok zevkli :D

evet iso dosyası içinde crack mevcut oyunu yükledikten sonra update diye bişey gelecek onu kurma kurursan çalışmaz oyunun yüklendikten sonra close yap çık crack yap oyuna gir