Akaryakıta çifte zam

Ooo ne guzel herşey artıyor işte, niye konvoy yapmıyorlar anlamak çok güç, az buldular artışı demek, faiz 40 olunca konvoy göremezsem üzülürum,

Bunca uğraş didin faizi artır, taktir eden olmasin coşku olmasın, olacak iş değil, bişey artıp çoğalınca sevinilmezmi yaa ne kadar ayıp.:)
Ver mehteri ver... Dombıra nında sesini sonuna kadar açın...

Vatan hainleri çatlasın (!)
 
Ben bu paylasimi ve malatyali Niyazi Mısri ile ilgili olan videoyu sürekli izliyorum
Kendimi O şekilde motive
ediyorum.
Allah in izni ile yerel secimlerde oyum akpartiye
İnşallah mazot 50 lira olacak ve bende traktör konvoy lü bir paylaşım yapicam.
Mısır bedava
Buğday bedava
Ayçiçek bedava.
Çiftçinin yarisi
Geçen seneden borçlar duruyor
Mahsul verimler düşük.
Hersey bir kenara
önümüzde yıl ne ekicez?
Nasıl ekicez.
Durum baya baya karışık.
 
Son düzenleme:
  • Muhteşem
Tepkiler: toztoprak
Faizler 42.5 oldu, bu kadarcık faiz haram değildir heraldeki oldu.

Akaryakıta bu gece zam geliyor

Zam zam zam, zama zam var koşun koşun.

Maaşlara zam yapacaklar ya, zamlı maaş vatandaşın eline ocak ayı sonunda geçene kadar eritmeleri lazım, o zamana kadar zam furyası start aldı görünüyor, faiz artıyorsa zamda olmalı, vatandaş faizden kazandığını harcıycak diye düşündüler galiba, para vatandaşın elinde atıl durmasın Ekonomiye dönsün :)

 
Son düzenleme:
Faiz 25 e çıkardılar, dolar 2 lira düştü.

Bu duurumda akaryakıta indirim gelmesi gerekir, bakalım iecektir 5

Fiyat istikrarı önceliğimizdir demeye başlaxı ekonomi bakanı.

Faizi tahminlere göre 40 seviyelerine ÿükseltecekler, .ama ne zaman, faizler yükselince kredi alan olacakmı? Borç ödemekde kolay olmıycaktır, yüksek faizle hicbişey alınmaz.
Yaz gününden bir alıntı, tövbe yahu her gün dönen dolabın haddi hesabı yok, inanın gölgemizden korkmaya başladık, acaba nerden gol yiycez diye bakıyoruz, tabi golü yememek imkansız olunca.
 
Tamam

Mazot 50 liraya doğru yola çıktı görünüyor, 40 lirayı geçti 41 in üzerini gördü

Eee konvoy göremiyoruz, seçime giderken neden acaba,

enflasyonla topyekün mücadele ederken, akaryakıtın fiyatı aşağıdan yukarı doğru düşüyor işte, 50 lira olmadan düşük fiyattan konvoy niye yok?

Seçimden sonra zamlarla çiftçi mazotu işlerinde kullanırken sezonda 70 liranın aşağısını kabul etmemek lazım. 41 liralık ucuz mazotlan tarımsal faaliyetmi yapılırmış.
 
Son düzenleme:

KUŞATMAYA HAZIRLANIYORLAR!
Öfkeli çiftçiler Paris yolunda
 

Koridor da bizi etkiledi desene
üreticinin bundan haberdar olmaması tamamen kendi kabahati

böyle üreticilik olmaz

başka ülkeler ukrayna rusya tahılını sınırlarından içeriye sokmadı

bizimkiler koridoru açık tutacağız diye uğraştığı yetmedi, koridordan gelen tüm tahıl bizde, geçip giden hariç sayısız gemi limanlarda, hatta rus gemileri TMO silolarına doldururken silolar patladı.

üretici sonsuz bir uykuda,

malını alan olmaz tabi.
 
bu yapilanlari ekonomideki duzensizligi herseye hergun zam gelmesi 1 litre mazotun 42 lira olmasi vs... daha neler neler bunlari gormemek icin kör olmak lazim bu nasil devlet yonetimi halkin sirtindan ulke yonetiyorlar sıkıştıkca zam da zam ozel tuketim vergisi kdv bilmem ne bu resmen halki fakirlestirip kolelestirmektir hukumete yakin kesimler cuvalla parayi gotururken insanlar sefalet icinde gunu kurtarma derdinde yasiyorlar avrupa ulkelerinde 1 kurus yolsuzluk yapan herhangi bir devlet gorevlisi baskilar neticesinde sabaha kalmadan geceden istifa ediyor bizimkilere insanlar demedigini birakmiyor ama umurlarinda degil onlar malı goturme derdinde kulaklarini tikamislar gidisat kotu ekonomi zivanadan kontrolden tamamen cikmis durumda cunku isinin ehli gorevli yok kim neyi kaparsa alip kaciyor insanlar bukadar korlesirse daha bunlar cok iyi gunler
 
  • Beğen
Tepkiler: Alexander

Benzer Konular