Amerika da çiftlikler de hayvanlar yapılan muamele,

Ayrica bn şahsi fikrim osmanliya laf ettirmem beyenmeyen varsa buyursun terk etsin ulkeyi bakalim hayranlik duydugu bati kac gun bakacak o kisilere onun icin bizim gidecek yerimiz yok bu ulkrde kardeş kardeş yasamak zorundayiz sevmeyen ulkeyi terk edebilir
İsmail bey hayvanlara yapılan muameleyi kime sorsan kabul etmez.onlar hayvanlarla duygusal bağ kurmaz ben ineği öldü diye ağlayan insanlar biliyorum.işe yaramayan hayvanı yok ediyor zarar edeceğine bizim yapamadığımızı yapıyor.bunu demekle batının kötü davranışını örnek almıyoruz .sizin övündüğünüz Osmanlı bırakın hayvanı kendi menfaatine ters düşen sayısız şehzade öldürmüştür.birde kanun çıkarmıştır.fazla övünmeyin Osmanlı geçmişte hatıralarda kalsın .burası Osmanlı ülkesi değil burası kimsenin yada Osmanlı gibi bir aileni malı değil kimse kimseye de bu ülkeyi terk et diyemez.ben türküm Osmanlı değilim .kanunlar her ne kadar aksak işlesede bu ülkede bir çiftçi çocuğufa cumhurbaşkanı bile olabiliyor.yaşasın Türkiye cumhuriyeti yaşasın özgürlük.kimsede ağzını bozan şeyler tazmasın ben kimseye hakaret etmiyorum kimsede bana etmesin.tüm çiftçi arkadaşlara selamlar.

Kimse kendini padişah sanıpta ülkeyi terketsin, konuşturmam filan havalarına girmesin bu forumda. Burası bir forum herkes hakaret ve küfür etmediği müddetçe düşüncelerini dile getirmekte özgürdür. Kimsenin haddine değil öyle konuşturmam, sevmeyen ülkeyi terketsin filan gibi laflar. Siz kimsinizde insanlara böyle ahkam kesiyorsunuz?

Batidan almamiz gereken ahlaksizligi degil beyler teknolojisi olsun yenilikleri olsun ulkemizi o kadar kucuk gormeyin şuanda bilgi birikim teknoloji bakimindan gayet iyi durumdayiz tabi eksiklerimiz var çalisirsak çalmazsak basaramiyscagimiz hic bir konu yoktur
Yüreğine sağlık abi adam gelecek ceddimizi asaglayacak sonra da terbiyeli olmaya davet edecek geçecekler o ayakları bariz yobazlik bu bir kürt olarak osmanlıya laf ettirmem varsa delilleri gelsinler yok öyle çarpıkları yokmuş insanlar açmış daha 1945 e kadar avrupada savaşlarda milyonlarca insan öldü, rus komünizminde 20 milyon insan öldü türkistan harab oldu japonyaya atom bombası attı medeniyet müdavimleri ama bizim rum göçmenleri kalkmış osmanlıyı aşağılıyor kendo milletini hakir görüyor. Bizleri arkamizdan vuran ermeniler bile osmanlıyı mumla arıyor zavallı torunları... sabir ya vallahi sabır aşaglik psikolojisi hakim bunlarda

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Kimse kendini padişah sanıpta ülkeyi terketsin, konuşturmam filan havalarına girmesin bu forumda. Burası bir forum herkes hakaret ve küfür etmediği müddetçe düşüncelerini dile getirmekte özgürdür. Kimsenin haddine değil öyle konuşturmam, sevmeyen ülkeyi terketsin filan gibi laflar. Siz kimsinizde insanlara böyle ahkam kesiyorsunuz?
Çok teşekkür ederim bende tam da bunu diyorum hakaret etmeyelim küfür etmeyelim .Osmanlı sadece benim atalarımı yöneten bir aile ne yapalım yani bazı arkadaşlar duygusal bağ kurmuşlar ben kimsenin atasına sövmedim .sadece halk yoklukla cahillikle yaşadı. Demek istedim .adam bana rum soyu diyor ermeni soyu diyor.hakaret ediyor bir diğeri sığ beyinli diyor.haklı olarak terbiyesizlik yapmayın diyorum .yoksa kğfür etmek çok kolay erkek olan karşıma çıkar öyle küfreder.destek olduğunuz için teşekkür ederim.vatan sevgisi kimsenin tekelinde değildir.kendi görüşünü benimsemeyene terörist diyen zihniyetten herkes vazgeçsin.

Sen niye canını sıkıyorsun şuan devleti yöneten osmanlı torunları aynı o zaman ki gibi 1 kişi yönetiyor sarayı var herşeyi var 1 lafla içeri attırıyor 1 lafla biriktiriyor neden hala olumsuz düşünüyorsun bu durumdan memnun olman gerekli şuan osmanlıya en yakın yönetim sistemi var

Ne diyelim herkes hak ettiği gibi yönetilir.eskiden beri halk cahil bırakılmak istenmiştir. Düşünmesin araştırmasın sorgulamasın gerçeğe varmasın diye cahil bırakılmıştır.Arap ülkeleri içinde bir tek iran var gerisi cacık niye eğitim yok.biz ancak eğitimle halkı sömüren iktidarlardan kurtulabiliriz.