ANNELERE FORUMU ANLATMAK

ne bu?
-forum anne..
+noluyor burda?
-yazı yazıyosun işte işte...
+öss ' yi kazandırıyor mu bari?
-yok..
+çat.. (pc fişi bi hışımla çekilir) yürü test çöz!

- kimle konuşuyorsun?
+ kimseyleee, foruma yazı yazıyorum.
- hııı. e sadece sen mi yazıyorsun, onlar sana yazmıyor mu
+ yok. interaktif ortam. becerebilen yazıyor, ayrıca bana yazan yok
- yazmanı istemiyorlardır ondandır, kapat da gel hadi, kek yaptım

-kalk şu bilgisayarın başından diyorum, yemeğe otur.
+anne dur ya, iki post daha kasiyim geliom.
-oğlum yemekler soğudu, kime diyorum ben! hem ne yazıyon, aaaa fln mı çıkarıcan bilgisayardan?
+yok annecim ya, forum bu, mükemmel ortNe Oldu Ne Oldu Ne Oldu çok nezih bi yer…
-ne forumu bu? beynini fln yıkıyolar insanların internette, görüyorum televizyonda ben…
+of anne...!

+ ne bu şimdi?
- forum anne...
+ nasıl yani öss formu gibi bişeymi
- yok anne burda beğendiğin konulara yorumlarını yazıyorsun herkeste okuyor?
+ ne yani şimdi seni herkes okuyor burada allah bilir görüyorlardır da (kızmaya başlar)
- evet anne zirvelerimiz oluyor.
+ demek sen beni forum die kandırıp neler yapıyorsun haa bundan sonra forum morum yok internette yok bitti senin işin

-oğlum n ' apıyosun yine o makinanın başında?
+sözlükteyim anne karışma iki dakka..
-bırak o pis şeyleri..

- ne bu uğraştığın?
- forum
- para kazanıyo musun bu kadar uğraşıp?
- yok, barış için sevgi için insanlık için bu.
- . faturayı baban öderken de şarkılar söylersiniz birlikte.
- zordayım eeey aney aney

_neye bakıyosun kızım sen iki saattir..
*anne forum,yazı yazıyorum
_aaaa falan içinmi
*?^%?%&?? hayır anne çeşitli başlıklar altında istediini yazıyosun kendi fikirlerine göre..
_e bunun karşılığında ne alıyosun..
*mutlu oluyorum..
_ama ben hiç mutlu olmuyorum yarınki sınav sonucunu görünce de baban mutlu olamayacak sanırım.. zaten hep boş işlerle uğraşırsın..

-anne bak sana ne göstercem çok komik bi gel oku noolurr..
+neymiş o? hani hangisini okuyom??
-şurda bak altunizade yazıyo ya maviyle onun yazısını
+ee kim bu çocuk?? nerden tanıyon?? bak kızım küfürlü de konuşuyo baban hiç sevmez takılma boşa...
-anne tanımıyorum yaa, öyle o da bu sitede takılıo. komik ama di mi, beğendin di mi anne
+kızım o altunizade küpe de takıyo mu????
-anne ne alaka yaa , ben ne diyom sen ne diyon!! tanımıyom dedim ya. off anne yaa...
+aman neyse ben sıkıldım, gidiyom. bak herkese yazma, herkesle konuşma, yanlış anlar erkek milleti.. hadi onu da oku gel de şu tabağı götür alt komşuya ayıp oluyo kaç gündür...
-anne tamam git yaaa, bi git yaaa.....

: ANNELERE FORUMU ANLATMAK

Benim annem de görmüştü bir kez trakkulupteyken aramızda geçen diyalog
-Ne bu
-Forum
-Niye traktör resimleri var
-Traktörlerle ilgili resimler konular var da ondan anne
-İşin gücün tarla,traktör ne okulda ne üniversitede gözün var kalk da ders çalış,babana söyleyecem yetti artık!!!!
:D:D:D

ÇağRı link=topic=2761.msg27303#msg27303 date=1208353399' Alıntı:
Benim annem de görmüştü bir kez trakkulupteyken aramızda geçen diyalog
-Ne bu
-Forum
-Niye traktör resimleri var
-Traktörlerle ilgili resimler konular var da ondan anne
-İşin gücün tarla,traktör ne okulda ne üniversitede gözün var kalk da ders çalış,babana söyleyecem yetti artık!!!!
:D:D:D
;D ;D ;D cagrı benide gördü kalk onun başından dedi git ders calış sınavların yokum senim die fırca yedik bi sürü

Benimkiler hiç bir şey demiyor, artık alıştılar. :D Geliyorlar yanıma bir laf söylüyorlar, alıyorum laptopu gidiyorum öbür odaya, hala peşimden gelirlerse amcamlara gidiyorum. ;) Şaka bir yana tabiki Allah başımızdan eksik etmesin, yoksa bu bilgisayarlar bizi mahveder, birazda uyarıya ihtiyacımız var işin dozu bazen kaçıyor.

Ynt: ANNELERE FORUMU ANLATMAK

:D Lise zamanındayken annem çok kızardı. Te bu siteye girersin hep. Ders çalışmayı bıraktın. Şikayet edecem burayı ;D şimdi ünideyiz artık alıştılar bu seferde hiç yanımıza gelmiyon başlayacam sitene senin gel azcık yüzünü görelim derler ;D

Ynt: ANNELERE FORUMU ANLATMAK

doganbey1 link=topic=2761.msg557419#msg557419 date=1331157399' Alıntı:
:D Lise zamanındayken annem çok kızardı. Te bu siteye girersin hep. Ders çalışmayı bıraktın. Şikayet edecem burayı ;D şimdi ünideyiz artık alıştılar bu seferde hiç yanımıza gelmiyon başlayacam sitene senin gel azcık yüzünü görelim derler ;D
;D benim kilerde alıştı arada hepberaber bakıyoz ;D