Antonio Carraro(atom karınca)

Ynt: Antonio Carraro(atom karınca)

arkadaşlar eğer bunun gibi diğer traktörlerin modelleri varsa bilgilendirirseniz sevinirim benim bildiğim kadarıyla bunu kadar küçük ve bu kadar güçlü sanırım bide ferrari var onuda hiç görmedim Türkiyede ama siz biliyosanız bende öğrenmek isterim

carraro8400f link=topic=3027.msg32813#msg32813 date=1210158914' Alıntı:
arkadaşlar eğer bunun gibi diğer traktörlerin modelleri varsa bilgilendirirseniz sevinirim benim bildiğim kadarıyla bunu kadar küçük ve bu kadar güçlü sanırım bide ferrari var onuda hiç görmedim Türkiyede ama siz biliyosanız bende öğrenmek isterim
bu sene konya fuarına gelmişti 65 hplik hatta fotoğrafı da burada var http://www.trakkulup.net/index.php/topic,1873.0.html

bizim gibi kiraz işi ile uğraşanlar için ideal bi traktör bide manisada gördüm bunun küçük bi modeline kepçe takmışlar manyak olmuş :) süper iş yapıyo boru kanalı açmak için kullanıyorlarmış

artık yok yeni modellerinde belden kırma olayı yok eskilerde vardı mesela 5400 modeli vardı o belden kırmaydı onu 5500 yaptılar belden kırma bitti artık hepsi tekerlek dümenlemeli

arkadaşlar sağ ön tekerlek bir platformda durmaktadır gösterilmek istenen belli bir açıya kadar ön ve arka dingil birbirinden bağımsızdır buda traktörün devrilmesini engellemek için geliştirimiştir