arkadaslar 3.105 6 14 numara pulluk almayı düşünüyorum rahatlıkla çekebilirmi

Ynt: arkadaslar 3.105 6 14 numara pulluk almayı düşünüyorum rahatlıkla çekebilirmi

kardeş sen nerelisin....bende landini legend 125 wra ben 6lı 14 no takıom 3.105 nerden cekcek yaws etme 6lı10 no falan desen
hadi tamam belki çeker derim ama....aynı claas aresmi 3.105mi sorusuna dönmüş

Ynt: arkadaslar 3.105 6 14 numara pulluk almayı düşünüyorum rahatlıkla çekebilirmi

Ben Akgul arkadaşıma katılıyorum Pulluğu taktığın yere bağlı. siz hangi mahsulleri ekiyorsunuz. Eğer o pullukla anız tarlasına girersen belki çeker ama havuç,pancar,turp,patates vb. ekilmiş tarlaya girersen siddin sene çekmez.

çeker yaws çeker akgül niye çekmesin bide toprağın yapısına bağlı sezer kardeşim nereli ki bilsek ona göre yazarız ama çekekr her halde.6.lı 12 numarada ideal olabilir.

arkadaşlar ben edirneliyim (hamzabeyli köyü) ben gündendi ve anız yeri için demiştim ama şuan 5 li var 14 numara var onları çok rahat çekiyor.. 9 lu kazıkları dibine kadar batırdığım zaman 1. viteste tam randımanlı çekemiyor ama dibine kadar batırdığım zaman toprakları bile sıyırgı gibi çekiyor. herkeze yorumları için teşekkürler

çok rahat çeker, ben bizzat 3085 te 5 li 14 kullnıyorum, düz yerlerde 1 le , biraz eğimli yerlerde takviye 3 hızlıyla çok rahat çekiyor. mf bölümünde video ve fotoları görebilirsin

kendinizi kandırmayın 6 lı 14 numara diyorsunuz ancak pulluklara tarlayı gösterip geri gelirsin!!!!! O traktörün hakkı 4 lü 14 numara ama hakikaten iş yapmak istesen çimi biraz fazla olabilir

Toprağın yapısına bağlı... çekede bilir çekemeyede bilir... ama sen diyorsunki 5li 14 noyu rahatlıkla çekiyor 6 lı 14 noyuda çeker ne gibi bi değişiklik olur en fazla bi vites düşürürsün...
konyaligencciftci nickli arkadaşımız konyada 3.085e 6 lı pulluk takıyor 12 no olması lazım...
pulluk profil şase ise eklettir baktın bazı yerlerde çekmiyor sökersin : sert tarlalarda sok yumuşak tarlalarda tak...

:) walla herg edeceksen çekmez bence .... motoruna eziyet etme derim ... 6 14 numara o motora yolda bile zarar derim ben ...