Armatrac 110crd

Geçmiş olsun yeğenim. Traktörü değiştireceksen Landini öneririm sana. Maceraya gerek yok. [emoji5]
Sağolasın abi kısmet bakalım düşünüyorum değiştirmeyi burda servis problemi var bence geçen mülayim çilingir i aradım ben gelip yaparım bakımını dedi su ekim işlerini yapayım hayırlı si ile ondan sonra fuar zamanı landini veya MC cormick alicam bununla uğraşamam devamlı problem bıktım artık

• Beğen
Tepkiler: tkprlr
Dün bir tur yaptım MC cormick X5.55
IMG_20190930_154441.jpg
IMG_20190930_154857.jpg
IMG_20190930_154125.jpg
IMG_20190930_154129.jpg
IMG_20190930_154913.jpg
IMG_20190930_154922.jpg

Landini 6130 6140 onlar nasıl
Sanki mc birax küçük gşbi
Bu 5 serisi şuan haskovo da bayide bundan vardı o yüzden buna baktım geçen yıl x6.430 modelini alicaktim landini 130 la aynı sadece biraz daha konforlu olan model oda şuan KDV ile 60000 Euro benim traktör e kaç vericekler bakalım oda var saat e göre fiyat veriyorlar daha karar vermedim birkaç alet eksiğim var onları tamamlayıp yaza harmanda da değiştirebilirim kısmet bakalım

6 serine geçmek gerek.ben ikinci el 6420 6430 6115 m 6115r bunlardan ikinci el az saatli , yakınlarda bakınıyorum .sfır alamam .2023 te euro 4 lira olursa o zaman alacam dostum.
Ben de 6 seri istiyorum bakalım bunun kg 4ton civarında hafif çok 1lira ya dusucek diyorlar ama bilmem belki sondaki sıfır i unutmuş olabilirler[emoji1]

Bence Suriye ye bir operasyon yapılır bu arada bu kanun geçer halkın desteği yükselir ilkbahar gibi seçim olur.bu arada Suriye ye girildiğinde ekonomik saldırı olur Türkiye ye dolar yükselir ama mecburen girilmesi de gerekir yoksa işler iyiye gitmiyor
Operasyon olmaz neden derseniz ben askerdeyken gelmeden idlib için komutanlar gitmişti o zaman daha operasyon yok ama. Zaten afrinde elbabda askerler duruyor güvenlik amaçlı dolar çok yükselmez ama yılbaşından sonra belki başka bir bahane ile yaptırım olabilir

Bekacı hasta olmuş tükürdüğünü yalamaktan enfeksiyon kapmış, olsaydı, ortam hazırlardı.ne günlere kaldık yine şahsi hesaplar, karanlık işler dümenler, abd planları, hep bu işn sonu üretmeye dayanıyor.ne demiş atatürk , üretmeyen milletler önce haysiyetlerini sonra hürriyetlerini kaybeder. İç siyasete dayalı dış siyaseti yönettiğimiz için kimseden itibar görmüyoruz.

Bekacı hasta olmuş tükürdüğünü yalamaktan enfeksiyon kapmış, olsaydı, ortam hazırlardı.ne günlere kaldık yine şahsi hesaplar, karanlık işler dümenler, abd planları, hep bu işn sonu üretmeye dayanıyor.ne demiş atatürk , üretmeyen milletler önce haysiyetlerini sonra hürriyetlerini kaybeder. İç siyasete dayalı dış siyaseti yönettiğimiz için kimseden itibar görmüyoruz.

Başka söze gerek yok

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı