• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Armatrac 110crd

Şimdi servis aradı problemin neden kaynaklandığını bulmuşlar 1.5 yıl sonunda vites kutusu nun altında bir rulman dağılmış bütün sorun bundan kaynaklanıyor mus rulman parçaları geziyormus içerde dişlilerin arasına sıkışıyor anladığım kadarıyla hayırlısı artık
Hadi gözün aydın. Inşallah sorun tam olarak çözülür.

Hadi gözün aydın. Inşallah sorun tam olarak çözülür.
İnşallah toprağım sagolasin teşekkürler yani bu normal bişey değildi zaten şimdiye kadar olan bütün problem bundan kaynaklanmış 2 yılda buldular problemin ne olduğunu ne diyelim yapacak bişey yok çekilecek çile varmış diyelim

Hayırlı akşamlar arkadaşım, topladınız mı traktörü , sesin çıkmıyor.
Sağolasın dostum topladık sayılır içinde ki diğer rulmanları da değiştirdim bugün degismisken hidrolik yağı da değiştirdik bı kabin kaldı yarın a kısmetse yarın öğlen gibi alırız inşallah şimdi odedigim parayı alicam geri bakalım kullanım hatası diyorlardı şimdi başka konuşuyorlar hayırlısı artık

Sırf bu rulman dan dolayı 2 yıldır problem yaşıyorum debriyaj değişti dişlilerin vites kutusu hı lo kutusu zaten 4 ay servis te kaldı traktör
Abi gözünaydın çürük dişi bulmuşsunuz bundan gayrı kafan rahat olur
Serviste 2 senedir sınıfta kaldı parçaların rulman parçası olduğunu çözemedi bir sürü komplo teorisi kurdurdu beyinleri o yönde oyaladı
Masraftan kurtuldun şükür motor idare eder inşallah elin az daha bollaşır

Abi gözünaydın çürük dişi bulmuşsunuz bundan gayrı kafan rahat olur
Serviste 2 senedir sınıfta kaldı parçaların rulman parçası olduğunu çözemedi bir sürü komplo teorisi kurdurdu beyinleri o yönde oyaladı
Masraftan kurtuldun şükür motor idare eder inşallah elin az daha bollaşır
Sağolasın kardeşim bulduk sonunda aldığından beri o öyleymiş bu böyleymiş bıktım uğraşmaktan kendi kendimden şüphe duymaya başlamıştım artık acaba ben mi yanlış kullanıyorum diye şimdi kullanicam artık bunu gittiği yere kadar birkaç eksik alet var onları alicam malesef masraf bitmiyor hayırlısı artık en azından traktör dersinden kurtuldum diğer aletler kolay iş

Geçmiş olsun Sinan. Kolay gelsin. Başka sıkıntı çıkarmaz artık umarım. Çıkarırsa da seni de Landinici yaparız artık.
Sağolasın abi inşallah çıkarmaz diye düşünüyorum fazla da umitlenmiyorum hayırlısıyla su ekim sezonu bitsin bakalım ne yapacak ona göre karar vericem artık

Geçmiş olsun , sabotaj oldu diye birde teşhis koydu kopiller , konu komşuyla kavga ettircekler seni :) sen bunu butcene en uygun şekilde elden cikart , en az zararla , işine bak

Geçmiş olsun , sabotaj oldu diye birde teşhis koydu kopiller , konu komşuyla kavga ettircekler seni :) sen bunu butcene en uygun şekilde elden cikart , en az zararla , işine bak
Sağol abi insanın kafasını da karıştırıyorlar acaba öyle mi oldu veya kim yaptı bin tane soru işareti akıl vermesini biliyorlar parayı alicak hemen. şimdi anladılar problem kendilerinden kaynaklı süt dökmüş kedi gibi hepsi zaten garanti bitimine az kaldı Edirne deki servise vize aldık gelip yapicak bişey olursa bakım vs şimdilik kullanalım bakalım ne olacak bişey daha oldumu artık değişimi şart olacak

Sağol abi insanın kafasını da karıştırıyorlar acaba öyle mi oldu veya kim yaptı bin tane soru işareti akıl vermesini biliyorlar parayı alicak hemen. şimdi anladılar problem kendilerinden kaynaklı süt dökmüş kedi gibi hepsi zaten garanti bitimine az kaldı Edirne deki servise vize aldık gelip yapicak bişey olursa bakım vs şimdilik kullanalım bakalım ne olacak bişey daha oldumu artık değişimi şart olacak
Son durum ne yılan hikayesinde.

Üst Alt