artrak superline

Ynt: artrak superline

cok yenı bır marka,dun aldık bugun gelıyo bakalım nasıl cıkcak buyuk rısk gıbı ama cok ekonomıktı.gercekten bu fıyata bu ozellelıklere sahıp traktor almak ımkansız..sınıfının en ucuz traktoru suan

Arkadaşlar şu ana bizim evin yanında bunlardan 4 tane var.Bilir misiniz bilmem.Bizim buralarda 'Ardaş' hipermarketleri var.Bu motorlar da onların.Birisine baktık.İçinde LCD TV,buzdolabı,DVD Player gibi aksesuarlar var.
Biraz New Holland ' a benziyorlar.95 beygiri 49 milyar yazıyordu üzerinde.

kofalcalimuhammet link=topic=3830.msg40717#msg40717 date=1212169048' Alıntı:
bırakın şu çinlileri mondial motorsıklet aldık 1gun sağlam 2 gun bozuk tamırden eve gelmıyorayıptır soylemesı 1700 ytleye aldık okadar masraf yapmıştırız hem de daha senesı cıkmadı şimdi evde bozuk duruyo
katılıyorım...

6 Yıldır neredeyse her yıl Çin ' e gidiyorum, bir çok fuarlarına katıldım, orada ürettikleri otomobilleri,SUVları, hibrit otomobilleri, forkliftleri, iş makinelerini çook inceleme fırsatı buldum. Şu anda uzak durmakta fayda var diye düşünüyorum, modeli güzel kopyalıyorlar fakat teknik ve metalürjik açıdan şimdilik yetersizler bence...Aynı şekilde takım tezgahlarınıda kullanıyoruz, bir çok problem yaşıyoruz. Fiyat x Performans olarak yeterli olduğu düşünülse bile bir arızanın kaybettikleri ortalama performans kriterini karşılayabilir ama bazı işlerde önemli olan anlık performans çıktısı. Yani yılda 4 defa arıza yaparbelki, biri nadasta, biri ikilemede, biri ekilişte, biride sulamada olursa performans '0' olur. Bu benim düşüncem tabi, arkadaşlar sonuçta Türkiye ' de üretim yapılıyor ve isdihdam sağlanıyor, kendilerine başarılar dilerim...