Avrupa 80-66

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...inli-new-holland-duray-oto-da-509647165/detay
Orjinal 1480 saatte kabin klima 16+16 vites 85 hp klima kabin yok yok.70 bine çok rahat alına bilecek Bir traktör.4 silindir IVECO motor MADE IN ITALY.
Efsanin efsanesi.orjinalin marjinali .bildiğim kadarı ile CASE 75C İLe birçok parçası benziyor.80 66 70binlira ise bu traktörde 70 bin lira sizce bir yerlerde kelimeler kifayetsiz kalmıyormu?

Kardeşim o traktörün saati orjinal değil çünkü ön gösterge paneli komple değişmiş tn serilerinde elektronik panel vardır gerçrkte o saatte olsa şimdi yola çıkıyordum emin ol[emoji3]

Kardeşim o traktörün saati orjinal değil çünkü ön gösterge paneli komple değişmiş tn serilerinde elektronik panel vardır gerçrkte o saatte olsa şimdi yola çıkıyordum emin ol[emoji3]

0c2bfba051803f2f3bc2bbc2c20b18f6.jpg
Normali böyledir

• Beğen
Tepkiler: Emrah Aktaş

DEDoakDemir Ağbey internetten araştırdım.TN85DA serisinin bazı modelleride senin bahsettiğin gösterge bazı modellerinde de aynen benim paylaştığım ilandaki gösterge bulunuyor.orjinal bir göstergedir.özellikle araştırdım avrupa da ilan sitelerinden bu fotoğraf.yani gösrerge orjinal :) ülkeye göre ve tahminimce donanım model opsiyonu ile alakalı.

Resimler ve ekler

• Screenshot_2018-01-24-20-20-15.png
    Screenshot_2018-01-24-20-20-15.png
    362 KB · Görüntüleme: 165
DEDoakDemir Ağbey internetten araştırdım.TN85DA serisinin bazı modelleride senin bahsettiğin gösterge bazı modellerinde de aynen benim paylaştığım ilandaki gösterge bulunuyor.orjinal bir göstergedir.özellikle araştırdım avrupa da ilan sitelerinden bu fotoğraf.yani gösrerge orjinal :) ülkeye göre ve tahminimce donanım model opsiyonu ile alakalı.
Doğrudur o zaman ben bizim balyalarımı yapan bir arkadaşımda vardı aynı traktör ona istinaden dedim bir de bu saat oynama işleri çoğaldığı için peşin düşündüm çok parron herkesten uyardığın için teşekkürler

Ben de en çok 95-66 fiyatlarına hayret ediyorum.

2001 veya 2002 model tenteli traktörlere 85-90 bin TL isteniyor.

Bu modelin fiyatinin bu kadar yüksek olmasının sebebi nedir?

Yaktıgı yakıta göre yaptığı iş güzel

Kolay kolay sorun çıkartmamak

Bi arıza olduğunda kolay tesbit ve kolay tamiri
Tamirinin ekonomik oluşu
Kaliteli sağlam olması gibi

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066
Hayırlı, uğurlu olsun o zaman. Bu şekilde laf ile 100 bin TL verenler yüzünden 50-55 bin aralığında olacak traktörlere 70 bin TL istiyorlar.
Bizde işler lafla değil yanlız hep icraat şuan 8 traktrüm var 8066 da çok cevakar motor ben benimkileri satsam 75 milyardan aşağı satmam 9566 satsam 95 milyardan aşağı satmam piyasa böyle prim var motorlarda

• Beğen
Tepkiler: muhammed85

Yılların koyu Ferguson'cusu Case kullanıcısı olarak ne buna nede başka markalara o paraları vermem.Amenna sağlam makineler her markanın yıldızının parlamasına sebep olan modeli var. Orjinal kabinli turbolu klimalı alırım Acele etmem galerici tamıdıkları araya koyunca öyle öyle temizlerini buluyorki.