Balya yapımı hakkında

Gül ip bizim baltada ip haznesinin ineğere çıkışındaki yaylı baskılarında düğümlenip kırıyordu filip de sorun yok sadece filip de. Düğüm sorunu oluyor mekiklerden çıkışda sıyrılıp bağlamıyor kırık çıkarıyor
Gasbardo da 1000 balyada 3 tane anca kırdı sigorta çok kesiyor bende

Gül ip bizim baltada ip haznesinin ineğere çıkışındaki yaylı baskılarında düğümlenip kırıyordu filip de sorun yok sadece filip de. Düğüm sorunu oluyor mekiklerden çıkışda sıyrılıp bağlamıyor kırık çıkarıyor
Gasbardo da 1000 balyada 3 tane anca kırdı sigorta çok kesiyor bende
Sigorta kesiyo derken hangi sigortadan bahsediyosun baglama grubu sigortasimi yoksa yabalarin veya volanin sigortasimi

Sent from my LG-D331 using TrakKulüp mobile app

Mekikteki dişlinin içindeki sigorta kesiyor o kesince pistonun iğnelere vurmasını önleyen yaylı kol atıyor ardından volan kesiyor
Bisey diyrmicem abicim bu konuda. Benim mekikten hic sigorta kesmedi. En fazla gurubun sigortadi kesti okadar. Ama pistonun ignelere vurmasini engelleyen yayli kol bendede atiyo zaman zaman

Sent from my LG-D331 using TrakKulüp mobile app

Ben 4 senedir çokcanlar kullanıyorum serilikde üstüne makina tanımam.new holland ve galligani gibi makinalar seriligi pek sevmiyor.cokcanlarin bağlama gurubunda sıkıntı çıktı ama şimdi düzelttiler ve çok iyi oldu

Ben 4 senedir çokcanlar kullanıyorum serilikde üstüne makina tanımam.new holland ve galligani gibi makinalar seriligi pek sevmiyor.cokcanlarin bağlama gurubunda sıkıntı çıktı ama şimdi düzelttiler ve çok iyi oldu
Ne gibi bir sıkıntısı oldu bende çokcanlar aldım ikinci el ama komple bilyaları burçları dişlileri haşpay bıçakları kayışları değişmiş

2013_14 modellerin bağlama gurubunda sıkıntı vardı sonradan giderdiler onun haricinde bişey olmadı aşınan parçayı değiştir devam
Ben makinayı alırken sordum bağlama grubu raspe dediler üzerinde de RS yazıyor aldığım yer balya makinası üzerine bir atölye komple söküp dağıtıyorlar a dan Z ye komple rulmanlarını burçlarını haşpay bilyalarını kızaklarını iğnelerini dişlilerini değiştirmişler lastikler yeni patlak çatlak kaynak yok

Ben makinayı alırken sordum bağlama grubu raspe dediler üzerinde de RS yazıyor aldığım yer balya makinası üzerine bir atölye komple söküp dağıtıyorlar a dan Z ye komple rulmanlarını burçlarını haşpay bilyalarını kızaklarını iğnelerini dişlilerini değiştirmişler lastikler yeni patlak çatlak kaynak yok
O zaman şanslısın bende fabrikaya degistirtmistim normalde bağlama gurubunu kendisi yapıyor sadece 13_14 modellerinde sıkıntı çıktı simdikiler baglama gurubunu zincirle besliyor daha iyi oldu sizin ki kaç model

2012 model
b802eb3d787ce7f8c1369aa9a71e7a21.jpg
d97911719caf47e766007029a5642ef4.jpg
06a8f0523adb489c961319be57ed3a97.jpg

• Beğen
Tepkiler: MURTKAYA
evet sizin baglama gurubu çokcanların degil makinanız temizmiş güle güle kullanın .eger piyasaya çalışıcaksanız kaportayı biraz boşaltın yaglama kolay oluyor bide fazla toz sap yutmuyor. traktörde güçlüyse bas gaza gitsin yemem demez