Balya yapımı hakkında

2012 model
b802eb3d787ce7f8c1369aa9a71e7a21.jpg
d97911719caf47e766007029a5642ef4.jpg
06a8f0523adb489c961319be57ed3a97.jpg
Makinayı kaça aldınız. Hayırlı olsun

Makinayı kaça aldınız. Hayırlı olsun
Allah razı olsun makinayı 30 bin TL aldım çok temiz bir makina bağlama grubu raspe orjinal makinanın üzerinde ne kadar cıvata varsa hepsini değiştirmişler en ufak paslı bir cıvata dahi yok rulman burç kayış toplayıcı telleri haşpay pıçakları haşpay rulmanları tekerlekleri bir yıl garanti verdiler ve arıza yaptığında ücretsiz işçilik ve parça değişimi var

• Beğen
Tepkiler: Kemal Asya
evet sizin baglama gurubu çokcanların degil makinanız temizmiş güle güle kullanın .eger piyasaya çalışıcaksanız kaportayı biraz boşaltın yaglama kolay oluyor bide fazla toz sap yutmuyor. traktörde güçlüyse bas gaza gitsin yemem demez
Allah razı olsun ben bu makinayı kendi büyük baş isletmem için aldım balabansız çalışıcam otu da samanı da balabansız bağlayacak kendi köyümü ve de civar köylerde bağlayacak yoğun bir temposu olmayacak yani

sınırlardan arklardan geçerken sag teker düşüyo askıda kalıyo oda tablanın hamıdları büküyor tırmıklar zor dönüyo oda tabla zincirinin dişlileri kırabiliyor.kısacası baya sakat bişey oluyor ben o anlamda söyledim dikkatli oldugunuz zaman bişey olmaz.