Ben Traktör Alsam

Arkadaşlar ortalama hepiniz bizi tanıyorsunuz ortalama 600 - 700 dekara yakın kıraç buğday tarımı yapıyoruz bize bir çift çeker alsak sizler hangisi önerirsiniz ayrıca Massey 285 lik duracak satılmayacak şu anda 2 tane 285 var yalnız tarlaların yarısı kira bütçe ise 300 bin olabilir

Çok temiz daha yeni sayılır abi ilerde dahada değerlenir biraz büyük olsun [emoji4]
Abi çok güzeller ama bilmiyorum amcamın aklına takılmış artık alsak Bı tane dıyor ama çok para abi o paraya gıder 30 dekar sulu tarla alırım her zaman para

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı
Arkadaşlar ortalama hepiniz bizi tanıyorsunuz ortalama 600 - 700 dekara yakın kıraç buğday tarımı yapıyoruz bize bir çift çeker alsak sizler hangisi önerirsiniz ayrıca Massey 285 lik duracak satılmayacak şu anda 2 tane 285 var yalnız tarlaların yarısı kira bütçe ise 300 bin olabilir
başın agrımaz.

Kıraç yerde sizinkiler yeter gardo motor aldığın zaman otomatik pulluk 20 bin olmuş ekipmanlar değişecek yoksa yakıta biner
Sen boşver tarla al zaten işin de var bırak kar etmese bile senin için kumbara olur aldığını tarlaya ekersin paran birikmiş olur karda ederse eder gaza gelme
Ama senin gibi olsam da fazla açılmam hele dur olan olmuş fiyatlar düşmez ama paramız değer kazanırsa al devran birgün çiftçiyede güler umarım
Ben suludan çıkıp kıraç araziye pulluk atınca motor uçuyor sanki hemen bitiyor iş

10 tonluk katı gübre römorkunu dağ bayır çekecek bir şey olsun, kliması havayı içeriden çevirsin.
Traktörün içi gübre kokusundan geçilmez yoksa. Yeni kokusu üzerinde kalmaz.
Abi bizim hayvan yokki gübre atalım bencede aşırı pahalı traktörler bencede bu paraya tarla almak iyi bir aile var onu tavlasak yeter

Kıraç yerde sizinkiler yeter gardo motor aldığın zaman otomatik pulluk 20 bin olmuş ekipmanlar değişecek yoksa yakıta biner
Sen boşver tarla al zaten işin de var bırak kar etmese bile senin için kumbara olur aldığını tarlaya ekersin paran birikmiş olur karda ederse eder gaza gelme
Ama senin gibi olsam da fazla açılmam hele dur olan olmuş fiyatlar düşmez ama paramız değer kazanırsa al devran birgün çiftçiyede güler umarım
Ben suludan çıkıp kıraç araziye pulluk atınca motor uçuyor sanki hemen bitiyor iş
Bencede yeter gıbı gelıyor aynen birde ekipman masrafı var

Ufuk kardeşim elinizdeki 285 ler size rahat yetmesi lazım o araziler için .
Şuanki piyasa ortamında zaten elindeki para nakitse vede kredi işi olmuycaksa paranı dövize veya altına bağla en azından bahara kadar bekle derim .
Yinede siz kendiniz bilirsinizde illaki alcaz derseniz avrupa almanızı tavsiye ederim . Hiç olmazsa değer kaybetmez vede satmak istediğin zmn satarsın .
Nevşehir Tek tekin ilanlarına bi bak modelli düşük saatte temiz mf 5430 vardı bi ara .