Ben üreticiyim diyenler, 10 dakikasını ayırıp okusun, yılmaz özdil, Ali ekber yıldırım yazısı.

Sadece laf bunlar kaz dağlaeının altındada var belki çıkarılıp satılıyor madenlerimiz bedavaya %1 veriyormuşlar %99 yabancının tabiki bu yabancı bizimkilerinib şirketleridir valimiz recep yazıcıoğlu uranyumu labaratuvara götürürken öldürüldü eşref paşa vs bu ülkeye kim iyilik yaptıysa bedelini canıyla ödedi prduya yapılan kumpaslar kozmik odayı kim açtıysa suçlunodur 800 ajanımız öldürüldü genelkurmaybaşkanı açıklamıştı ajanlarımızı askerimi arkasında bıçakladılar paşaları askerleri ceza evlerinde çürüttüler orduda çürüdü maden vs hepsi peşkeş çekildi satıldı ormanların içine ettiler sezerin 7 yılda harcadığını 17 günde kaçak saray harcıyor seseden varmı gazeticileri içeri tııyor birkaç şeefsiz vardı hatırlarsanız suriyeden 3/5 roket atarız savaş çıkarız heaabı bize 7milypn suriyeli. Vede devasa borç yaptı hesabı soruldum ülkemizde garda vs bombalar patladı enflasyon yükseldi hükümet varmı okullar liyakatsızca açıldı kşmse senin evladını düşünmüyor sadece doları euroyu görüyoruz koca devletin içine edildiğini görmüyoruz cebimizde para plmadığı yabancılar gibi 200/400 hp traktçrleri rüyamızda göremeyiz koc 10 yıl öncesine kadar boş traktör otomobil sattı durdu adamlar parayı götürdü uzel iflas ettirildi uzanların malına türkcelin sahibi aynı bmc sini dahil toprak holdik bu adamlar eğitime devasa yardımlar yaptı sonları üsran oldu

toryum olayı balon gibi duruyor en azından hindistan gerekli teknolojiyi üretene kadar
bir prof kadın demişti ülkemizin borcu yok sadece toryum 750 kat borcumuzu siler diğerlerinş söylemiyorum bu prof ekibiyle öldürüldi ne hikmetse aselsanın mühendisleri buluşlarıyla yok edildiler kozmik oda yok edildi kurumlar yağmalandı ülkemiz işgalmi edildi biz duymadık askeri okulların kapatılması sevr de var hee ozaman sevr mi uygulanıyor eğitimide içine ettiler bazen düşünüyorumda 18 yılda neyi halkı çıkarına devleti düşünerek yaptılar olmayan ucak traktör ptomobil bunların hepsini yabancılar yaptı 50 yıllık fabrikaları biz yaptık dedilrr bende bir terslik var 😁

bir prof kadın demişti ülkemizin borcu yok sadece toryum 750 kat borcumuzu siler diğerlerinş söylemiyorum bu prof ekibiyle öldürüldi ne hikmetse aselsanın mühendisleri buluşlarıyla yok edildiler kozmik oda yok edildi kurumlar yağmalandı ülkemiz işgalmi edildi biz duymadık askeri okulların kapatılması sevr de var hee ozaman sevr mi uygulanıyor eğitimide içine ettiler bazen düşünüyorumda 18 yılda neyi halkı çıkarına devleti düşünerek yaptılar olmayan ucak traktör ptomobil bunların hepsini yabancılar yaptı 50 yıllık fabrikaları biz yaptık dedilrr bende bir terslik var [emoji16]
Teknoloji yok hacım toryum olsa bile bizde iş yok jaradenizdeki sözüm ona cıkan gazıda hangi takvimde cıkaricagımız belli degil, diyanete ayrilan bütce ar ge ye ayrılsa biseyler olur ama nerdeeee.

Teknoloji yok hacım toryum olsa bile bizde iş yok jaradenizdeki sözüm ona cıkan gazıda hangi takvimde cıkaricagımız belli degil, diyanete ayrilan bütce ar ge ye ayrılsa biseyler olur ama nerdeeee.
Çarcur edilen paralar tüm madenlerimizi işletir para çokta adamlar tüm muslukları tahrikatlar üzerinde vakıflar gibi yerler üzerinde havuza kasalarına altarıyprlar ülkenin borcu 600milyar dolar satılanlar belli değil araplara neler verildiği belli değil gitmwdende öğrenemeyecez

Memlekette mafyacılık oynanırken ve suni gündemlerle halk oyalanırken, o sırada insanlarımız aç, evine ekmek götüremiyor, çocuklarımız eğitim alamıyor, virüs almış başını gitmiş, insanlarımız hastalıktan ölüyor, halkın toprağı gasp ediliyor, emekçinin alın teri çalınıyor, hakkını isteyen devlet gücüyle bastırılıyor, ağır hak ihlalleri yaşanıyor, kamu malı peşkeş çekiliyor, ekonomi korkunç boyutta, gençler işsiz ve umutsuz, her şey ateş pahası, esnafı, garsonu, emekçisi evinde açlığa mahkum edildi ve doğa her gün talan ediliyor.

Yılmaz özdil de iyi üretici canım bi kitap çıkartır 2.500 TL ye satar
Sonra parasız üretici Yılmaz özdili kendisini savunuyor zanneder
Rahim bey yilmaz ozdil in 2500 tl den satılan kitabı 1881 adet yada 1938 adet öyle bir sayıda basıldi dahada basılmayacak, Atatürkü yüceltmek icin yazılmiştır fiyatida adedide buna gore belirlenmistir , bu sekil yazım fiyat türü cogu yazar yapmistır ferrarinin bile kitabı var belli sayida basılip yüksek fiyata satılan. Ben yılmaz ozdili her zaman okurum siz okurmusunuz okumuyorsanız suni zanda bulunmayin.parasiz uretici deyip meslektaslarınizi kücümsemeyin. Benim hakkımı kim savunuyorsa basımın taci,sizi suclar gibi konusmuyorum benim gorusüm bilgileriniz yanlis.

Tarım ile ilgili bir konunun içine boşuna para verilen,kullanılmayacak olan S 400 ler de karıştırılmış. Yazı sekiz ay öncesine ait ve de şu anda S 400 ler aktif hale getirildiler. S 400 lere verilen paranın israf olduğu vurgulanmış. Bu nasıl bir zihniyet? Hava savunmasız bir ülke olarak mı kalalılım. S 400 leri aldığımızda beri başta ABD, Yunanistan vs ülkeler zıp zıp zıplıyor. Bu ülkeler bizim iyiliğimizi isterlermi acaba? Kendimiz daha iyilerini yapana kadar tabiki de S 400 de alacaz, gerekirse S 500 de... Yazının tarım ile ilgili bölümüne itirazımız yok, sorunlarımız çok.

Tarım ile ilgili bir konunun içine boşuna para verilen,kullanılmayacak olan S 400 ler de karıştırılmış. Yazı sekiz ay öncesine ait ve de şu anda S 400 ler aktif hale getirildiler. S 400 lere verilen paranın israf olduğu vurgulanmış. Bu nasıl bir zihniyet? Hava savunmasız bir ülke olarak mı kalalılım. S 400 leri aldığımızda beri başta ABD, Yunanistan vs ülkeler zıp zıp zıplıyor. Bu ülkeler bizim iyiliğimizi isterlermi acaba? Kendimiz daha iyilerini yapana kadar tabiki de S 400 de alacaz, gerekirse S 500 de... Yazının tarım ile ilgili bölümüne itirazımız yok, sorunlarımız çok.
Bravo 👏

Zaten yazinın son bölümü bizi ilgilendiren kısmıydı yani ciftcileri , Aliekber yildirim in yazisi , diger kismi tartisilir bu konu eski, ben aksam bi link atmuştim konu oydu siz eski konuya bakmişsıniz.

Zaten yazinın son bölümü bizi ilgilendiren kısmıydı yani ciftcileri , Aliekber yildirim in yazisi , diger kismi tartisilir bu konu eski, ben aksam bi link atmuştim konu oydu siz eski konuya bakmişsıniz.
Biri çıkıp Tayyip için bir kitap yazsin ne verecekleri belli değil

S400 leri aktif hale getirmediler sadece deneme yaptılar şuan yine depolarda bekliyor hani kimseden icazet almadan yapsalar ama maalesef zor bu şartlarda caatsa yaptırımı dan korkuyorlar