Benim Yeni ATLES 936 RZ

14.11.2007
2,309
20

Motor kısmına pilleri yerleştiryorsun...

Buda gece çekilmiş bi foto...

Özellikleri:
-Ön lambaları
-Ön kabin lambaları
-Arka kabin lambaları
-Tepe lambası
-Kabin içi aydınlatması
-Römork lambaları var.

İki tane modu var.
1. normal mod:Bu moda alınca şanzıman boşta kalıyor ve elinizle itirerek oynuyorsunuz.
2. motor modu:Bu modda ise şanzıman devreye girerek.Motor kendi kendine ilerliyor...

Ynt: Benim Yeni ATLES 936 RZ

güzel oyuncak Özgür bende alcaktım. Bizim burada Maxide vardı 42 ytl almadım. Sonra Silivri de buldum 38 ytl alcaktım kaldı. Bilmem duruyor mu daha o dükkanda... Ama sen baya ucuza almışın nereden aldın. Çorlu dan bir yerden mi? Haftaya belki gidecem gittine alırım bende...

alipasalierkan link=topic=3155.msg31722#msg31722 date=1209815783' Alıntı:
güzel oyuncak Özgür bende alcaktım. Bizim burada Maxide vardı 42 ytl almadım. Sonra Silivri de buldum 38 ytl alcaktım kaldı. Bilmem duruyor mu daha o dükkanda... Ama sen baya ucuza almışın nereden aldın. Çorlu dan bir yerden mi? Haftaya belki gidecem gittine alırım bende...
Erkan bizim burda Japon pazarı denen bi mağaza var...Belediyenin oralarda bi yerde.Ordan aldım...

((T_H_X)) link=topic=3155.msg31803#msg31803 date=1209831079' Alıntı:
Resimler baya eski.Güzel paylşım saol...
Resimler eski değil.Foto makinesi her açılıp kapandığında tarihi sıfırlıyo...Banada güncellemek zor geldiğinden hep o tarihi gösteriyo...Resimleri daha bu sabah çektim yani :)

alipasalierkan link=topic=3155.msg31861#msg31861 date=1209846688' Alıntı:
Ben Ercan ' a söledim. Bu hafta 19 Mayıs çalışmalarına gittine bakacak bakalım... Bir tane alsın...:D
:) Evet Erkan alsın...Oyuncak hem güzel hem ucuz böle pek denk gelmez...Ercan bulamazsa falan bende yardımcı olurum yani :)