Big river sprink sulama tabancası

Bunun 70 ligini iki yil misir ve yoncada kullandik
Rüzgarli havada ve tabancayi fazla yukari kaldirinca su kaybi fazla oluyor
Biz sabahlari sakin havada 3-4 saat suluyorduk birde uygun baslik takilmazsa pek homojen dagitmiyor suyu ,yine de işciligi az işe yariyor

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73
Bunun 70 ligini iki yil misir ve yoncada kullandik
Rüzgarli havada ve tabancayi fazla yukari kaldirinca su kaybi fazla oluyor
Biz sabahlari sakin havada 3-4 saat suluyorduk birde uygun baslik takilmazsa pek homojen dagitmiyor suyu ,yine de işciligi az işe yariyor

Hocam bunlar da yukarı meğil verilmiyor yada ben bilmiyorum .iyi oturtmadımı devrilir bile . Memeyi büyüttükçe suyun düştüğü yeri dövüyor oyüzden orta boyunu kullanıyoruz.rüzgarda dediğiniz gibi homojen değil rüzgarsız havayı takip ediyoruz

• Beğen
Tepkiler: Aspir
Ne zamandır kullanıyorsunuz
Bn bayağıdır almak istiyorum ama çok endişelerim var

15/16 senedir var bizde. Sıkıntı yaşamadım .amcam bir iki defa düşürdü döküm tamiri işlemi gördü .italyan olduğu için parça pahalı ama yan sanayileri var .temiz kullanımda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum .biz memnunum homojen dağılım yaptığına inanıyorum

15/16 senedir var bizde. Sıkıntı yaşamadım .amcam bir iki defa düşürdü döküm tamiri işlemi gördü .italyan olduğu için parça pahalı ama yan sanayileri var .temiz kullanımda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum .biz memnunum homojen dağılım yaptığına inanıyorum
kaç metre atıyor ve neyle su basıyorsunuz hocam

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73