Bir 0 km mf almak için ödeme kolaylı nedir nasıl alabilirim kampanya var mı?

Arkadaşlar sizlerde olduğu gibi bendede var çifciliğe bir bakış yalnıs ağısdan çıkan 70 bin lira kasanmaya gelice sor işte öncelikle bana bir traktör gerekli almam içinde tabeki para?Nasıl albilirim?Tavsiyelerinizi bekliyorum______

Ynt: Bir 0 km mf almak için ödeme kolaylı nedir nasıl alabilirim kampanya var mı?

s@rk@n link=topic=51506.msg521885#msg521885 date=1327692108' Alıntı:
Arkadaşlar sizlerde olduğu gibi bendede var çifciliğe bir bakış yalnıs ağısdan çıkan 70 bin lira kasanmaya gelice sor işte öncelikle bana bir traktör gerekli almam içinde tabeki para?Nasıl albilirim?Tavsiyelerinizi bekliyorum______
kardeşim öncelikle s yerine z kullan.hangi traktörü almayı düşünüyosun?

Ynt: Bir 0 km mf almak için ödeme kolaylı nedir nasıl alabilirim kampanya var mı?

bu ara fransız mf leri almamanız beni sevindirirdi.. piyasada bir çok seçenek var yerli ve ital onları degerlendire bilirsiniz..

DONAT_01 link=topic=51506.msg521899#msg521899 date=1327692958' Alıntı:
kardeşim öncelikle s yerine z kullan.hangi traktörü almayı düşünüyosun?
;D zuha-*-s ok-*-s
s@rk@n kardeş sen kriterlerini yazmamışsın.şuan krediler mesela açılmadı ziraatta.denizbank veriyor ama yüksek faizle.ziraatta mart ' a açılacak herhalde

mf ' yi 5400 serisinden itibaren bakın sana tavsiye diğer modellerini düşünme derim diğer sadece mf ile kısıtlama ama diğer modelleride bir araştır bak sonuçta bir kere alıcaksın alacağın sınıfta en iyisi ve modern olanını düşün derim

kredili alacaksan ,ziraat bankasından alırsan traktörün %60 ına kredi verir,%40 lık peşinatı bayiye ödersin yada borçlanırsın..özel bankalarda kredi miktarı %75.. 1,2,3,4 ve 5 yıl ödemeli seçenekler var,

saolun arkadaşlar faiz işte bitirir adamı mesela 50 mlyar çekersen sana 80 milyar ödetio seçimim phontom 3.085 veya 3635 modelleri bunların dışında hiç bir taktöre binmemeyi ve almamayı düşünüyorum yanıtlarınıs için saolun____1

ceya023 link=topic=51506.msg521901#msg521901 date=1327693005' Alıntı:
bu ara fransız mf leri almamanız beni sevindirirdi.. piyasada bir çok seçenek var yerli ve ital onları degerlendire bilirsiniz..
nedenki.bi mf yle fransa batmıycakya boykot bir hafta sonra unutuluyo.

iyi yoldasın.mflerde fiyat yüksek şuan ama eurodan kaynaklanıyo.almaya değer

mf_ford link=topic=51506.msg522950#msg522950 date=1327787747' Alıntı:
nedenki.bi mf yle fransa batmıycakya boykot bir hafta sonra unutuluyo.
işte senin gibilerin bu zihniyeti yüzünden boykotta biter boykotta olmaz.. birlikte olmaz beraberlikte.. ben yıllardır yahudi malı mutfagıma sokmamaya gayret ediyorum ben unutmuyorum sen unutabilirsin veya cogu kimse unutabiir... ama alternatfi varken gidipte düşmanımı zengin etmem ben..

bu fransızların gözü ermenilerle beraber topraklarımızda daha halen adamlar HAÇLI zihniyeti sürüyorlar ama biz TÜRK gençleri bir kurtuluş şavaşı daha dün gibi hatırlamaazsak bu ülke çoktan satılmıştır diye düşünüyorum ?

ceya023 link=topic=51506.msg523095#msg523095 date=1327825697' Alıntı:
işte senin gibilerin bu zihniyeti yüzünden boykotta biter boykotta olmaz.. birlikte olmaz beraberlikte.. ben yıllardır yahudi malı mutfagıma sokmamaya gayret ediyorum ben unutmuyorum sen unutabilirsin veya cogu kimse unutabiir... ama alternatfi varken gidipte düşmanımı zengin etmem ben..
konu dağılmasın özelden atarım

Ne alaka kardeş türk traktör ne var erkunt 5 para etmes al bisim köde aldı birisi diyoki önceki bundan idi boşuna masraf yaptım madem öle yapsın bi türk öle kral bi traktörde bisde ondan bun dan almayalım traktör !!!!!