bize bir motorsiklet lazim tavsiye edin

Arkadaşlar bize evden tarlaya tarla da gezebileceğimiz hangi motorsikleti öneriyorsunuz teferuati az ayni zamanda işçilerde bu tarladan başka tarlaya bakmak içinde kulanacaklar fiyati normal olsun tavsiyelerinizi bekliyorum

Ynt: bize bir motorsiklet lazim tavsiye edin

1300 ile 2000 arasinda deği$iyo sanırım tek akü çift akü diye ayrılıyor .. çift akülülerden alırsan daha randumanlı olur .. tek ki$ilik ama eletrikliler .. fazla hızlıda gitmiyo

o zaman mobilet 52ler var onlardan al sağlam onlar yani $undan diyorum bu vitesli motorlarda sağlam pek yok honda yamaha falan alman lazım onlarında fiyatları yüksek yedek parçaları pahalı .. bende honda var bi sinyali 110 lira :S aldığıma pi$man oldum ama kullanıyoruz yapcak bi$ey yok ..

http://www.google.com.tr/imgres?q=kanuni+bs+100&hl=tr&gbv=2&tbm=isch&tbnid=7H4wXxsBkaVXhM:&imgrefurl=http://www.tuningtr.net/2011-model-kanuni-bs-100-2621h.htm&docid=cKGVuKZYRO4GrM&imgurl=http://www.tuningtr.net/images/haber/2714.jpg&w=500&h=434&ei=bGqqT-6FCsfm4QTuwOH8AQ&zoom=1&iact=hc&vpx=543&vpy=295&dur=1064&hovh=209&hovw=241&tx=112&ty=119&sig=116718686876367284124&page=1&tbnh=141&tbnw=162&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:6,s:0,i:81&biw=1024&bih=646ben kanuni öneririm modialde kulandık ama bu daha iyi çen yaz almıştık sıfır 1800 liraydı 10 taksitmi neydi yakıta çok düşük 30 lira benzinle 330 350 km arası yol yapıyo şehir içinde ama sana tavsiyem abi sukutur tipi alma bizde vardı rahtlına rahat ama toza gelemiyor olnar her sene bir rektefe yaptırırsın çünkü onlar havayı altan alıyolar

bende mondial 100luk var her yeri plastik tarlaya gidip geliyoruz hemen kırıldı o plastikleri. alacaksan 125liklerden al abi onlar işini görür işçilerde kullanacaksa. bizim burda herkeste 125lik var keşke bende onlardan alsaydım.125likler bence çok ideal mondial olması şart değil.

kobra47 link=topic=55424.msg591539#msg591539 date=1336569078' Alıntı:
Ben Kendimi aliştiracam 2 işcim var bide kardeşim kulanacak günde yapacaği 10km lik bir şey
o kadar az yol yapçaksa 2. elde baksan olur abi bizimki kışın yatığı halde 3000 km oldu temmuzda aldık ekimde içeri girdi bir daha nisanda çıkardık 100 lüklerin vergiside yok

honda cgl125lik kullanıyorm.
5vites. çelik jantlı 2005model. 0ı yok. çok sağlam motor aldıgımızdan beri hiç biyeri deiştirmedik. sadece 1 akü deiştirdik. :)
kanunı elite 110 yada 100cupda olabilir.
kanuni windy 125 150lik olur.
kanuni breton olur
nasıl bişe arıyorsunz ? 2.elmi 0 mı ? viteslimi debrajlımı nasıl ?
bz hondadan çok memnunuz hiç bir sorun açmadı. ama düşüp kırarım biyerlerini diosan alma parçası biraz pahalıdır öbürlerine göre. ama saglamlık olark çok sağlam.
tabi ben görüp kullandıklarımı söylüyorm. başka markalarda olur ama tavsiyem kanuni honda ybr fln almandır.
di-PCKJJHB4.jpg

bnmkinde abarta egzozda var fena egzoz patlatyo *098*-
ild defa kullanıcaksanız yada acemiyseniz yarı otomatik debrajsız almanızdır tavsiyem bunlar biraz zor gelebilr.
birde ne kadarlık ve 0mı alcaksnz onu belirtrsenız iyi olur.

adanada elektrikli motorlar çok kullanılıyor çok öle rampa yol falan yoksa en ideali elektirikli hem süratte yapmıyor kaza riskide az ve yakıt hiç tüketmiyor çokaz elektirik harcıyormuş.. adanada fırıncılar falanda kullanıyor bi sıkıntı olacagını sanmıyorum ama ucuzlar zannedersem zaten.. eger kalite bişey alıcaksan ufak honda titanlar iyimiş hiç kullanmadım bilmiyorum ama çevremden duydugum bu..