Bizim ARES' in Full Ayrıntılı Resimleri...!!!

Arkadaşlar bu resimleri motoru ilk aldığımız zamanlar çekmiştim. Bu resimlerde motorla ilgili tüm ayrıntıları görebilirsiniz. Daha önce FarmPhoto' ya atmıştım. Görenler, bilenler vardır... oksa-*

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

Arka hidroliklerden bir görüntü
image.aspx

Arka kısmı...
image.aspx

Kabin...
image.aspx

Hidrolik indirip kaldırma ve Kuyruk mili durdurma düğmeleri... Çok pratik... oksa-*
image.aspx

Ön Kısım...
image.aspx

Süper bi logo çekimi...
image.aspx

Logolar...
image.aspx

Kapılar açık önden...
image.aspx

Yandan....
image.aspx

Bizim jipte arada kaynamış... ;D
image.aspx

Zeminden...
image.aspx

Sağ kapıdan kabin içi görünümü...
image.aspx

Sol kapıdan kabin içi görünümü...
image.aspx

Teyp ve Far yükselik ayarları ve kabin farlarını kontrol düğmeleri...
image.aspx

El gazı, vites düğmeleri, tarla başı-sonu vites düğmesi, Piston kolları, Hidrolik Düğmeleri(hassasiyet, otomatik kaldırıp indirme, hız, yüseklik, amortisörlendirme, yol modunda kitleme düğmeleri), Tarla ve yol modu düğmesi, Çift çeker düğmesi, Difresiyel kilit düğmesi, Kuyruk mili şalteri
image.aspx

El gazı ve piston kolları üstten...
image.aspx

Direksiyon, göstergeler, klima, sinyal ve silecek kolları, Direksiyon indirip-kaldırma kolu ve REVERSHIFT....
image.aspx

Ön camdan ferah ve geniş bir görünüm...
image.aspx

3 kademeli fan hızı, soğuk-sıcak düğmesi, klima-kalorifer modu düğmesi ve havalandırma modu seçim düğmesi...
image.aspx

Kontağın ilk açılma hali...
image.aspx

Kademe, vites, ileri - geri, Tarla - yol modu gibi özellikleri gösteren sağ direk ekranı çok süper birşey... oksa-*
image.aspx

Sol tekerlek görünümü....
image.aspx

Çaprazdan garaja çekerken...
image.aspx

Garaja giriyor...
image.aspx

Yandan rampada...
image.aspx

Yakışıklı kereta...
image.aspx

Nasıda parlıyor gözleri... ;)
image.aspx

Logo....
image.aspx

Motor, radyatör ve havalandırmalar...
image.aspx

Tekrar motor...
image.aspx

Kaputun içi farlar...
image.aspx

Kaput açık yandan görünümü....
image.aspx

Önden radyatörler...
image.aspx

Aküsü...
image.aspx

Arkadaşlar umarım bu resimlerle kafanızdaki bazı soruları gidermiş olmuşumdur... Kafasına soru takılanlar varsa yöneltebilir...

[move][size=18pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: Bizim ARES' in Full Ayrıntılı Resimleri...!!!

akgul link=topic=3145.msg31604#msg31604 date=1209763133' Alıntı:
süper foolar erkan yaw ilerde motoru deiştrcek olursak 3 sene sora falan t 7030 düşünüydum eledim onu.fendt yada claas
Yeni fikirler verebildiysek ne mutlu o zamana kadar ne motorlar çıkar.... Hele şimdi yeni ARION ' larda geliyor gemiye binmişler siz bide onları görün...

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar. Bu fotoğrafları ilk aldığımızda çekmiştim. Baya oldu...:D

okan6445 link=topic=3145.msg258833#msg258833 date=1267801030' Alıntı:
erkan kardeş pardon ama bunun fiyatı ne kadardır acaba bilgi verebilirmisin

ARES serisi artık üretilmiyor. Onun yerine ARION serisi üretiliyor. O yüzden ARES serisinin satışı yok. ARION serisininde fiyatı şuan belli değil. Distribütör değişti. 10 gün sonra fiyatlar belli olacak.

claas traktör satın almak isteyen arkadaşlar haziran ayını beklemek zorundalar çünkü traktörlerin ülkemize girişi haziran başında olacak...biçerdöverler ise şuan için tek model olarak tucano 320 c490 tabla ile bu ay sonunda ülkemizde...ilerleyen zaman içerisinde tucano serisinde 450 modeli lexion serisinde tek model olarak 560 modeli ülkemizde satışa sunulacak...bilgi almak isteyen arkadaşlar özelden bizlere ulaşabilir...
[move][glow=red,2,300][size=25pt]First CLAAS...!!![/size][/glow][/move]