bizim filo

Ynt: bizim filo

saolun kardeşim hangisine biniceğin kolay iş hepsi kılimalı kabinli zaten td 85 aldık bide turbo onun fotoları yok hepsi rahat he tabi sürümde fln biz büyük motorlara biniyoruz şöförler de başka motorlara

kardeş bu kadar traktörü ben bi arada görmedim.ve sen bize ait diosun kesinlikle yanlş anlama kötü bi lafım yok şimdi kaç traktör isimleri ne ne kadar tarla var birde bnlar kişiye ait mi yoksa aile şirketi falan mı. emre dediklermi yanlş anlama arkdşm.sadece şaşırdım o kadar

son yazdıklarıyla 12 oldu heralde :)
tm120, ts110, mf6180, jd5725, jd5625, nh 95-66, td85, landini 115, mf 275, td85 turbo, ve jd6930 ile nh 7040 valla helal olsun yaz yaz bitmio zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

e_özkan_95 link=topic=17096.msg153354#msg153354 date=1234302896' Alıntı:
işte bu ya bizm traktörler bizm filo edd oktay amcamın oğlu bu paylaşımı ikimiz beraber yaptık beyenirseniz çok saolun beyenmessenizde canınıs saolsun

paylaşım için teşeşkkürler
aga bu motorların hepsi sizin mi maşallah farming gibi aynı her tarafdan motor çıkıyo

ofismi orası neresi buğday çiçek indirmeye gelen motorları çekmişiniz fotoraflerını oraya koymuşunuz filo diye. bizim trakyada 5000 dönüm yeri olanlarda bunlar gibi ufak tefek 10 tane motor olmaz. ama kafanızda güzel bir ütopya kurmuşsunuz :)))