BÖYLE BİR ERKUNT DAHA ÖNCE GÖRDÜNÜZ MÜ ?

Ynt: BÖYLE BİR ERKUNT DAHA ÖNCE GÖRDÜNÜZ MÜ ?

kubilay07 link=topic=71321.msg822409#msg822409 date=1388958390' Alıntı:
nasıl yani servisin ustası koca traktöre yine serviste lpg takıyor servistende tek kişi bilmiyor?? vallahi pes pentagonluk adamlarsınız...zaten senin dediğin gibi ise usta değil bir traktöre bunu takacak teklifini bile ettirmez patent matent ciddi işler...çok fazla gerilim tırmandirmayacağım böyle yararlı bir konuya yazık olacak yoksa...
ben yarın konuşacam ustayla size ona göre haber vericem şimdi sormadan bişey yapmak istemiyorum kendisine söyliyeyim gerekirse numarayı adresi buraya yazarız sorun değil yani

inş. arkadaşın dediği gibi performansı artırır ve yakıtı düşürür aslı varsa bu çalışma bize ilaç gibi gelebilir.Keşke birde tarlada performansını gösteren video olsa ama anladığım kadarıyla ustadan habersiz foto çekilmiş buraya atılmış ve birde usta tanıdık herhalde konuşurken usta çok yakın akraban gibi konuşuyorsun.

anayurtlu 3105d link=topic=71321.msg822427#msg822427 date=1388959634' Alıntı:
Arkadasa çok baskı yaptınız kubilay yaw :)
Gizli bi calısma olabilir..
Zamanı gelince aciklama yapılır zaten sonucta adam para kazanmak için yapıyo bu işi :)

Gizli çalışmanın herkese açık bi sitede ne işi var :D Hani bunun gizliliği :S

GÜRKAN link=topic=71321.msg822429#msg822429 date=1388960088' Alıntı:
sabırsızlıkla bekliyoruz.. trakkulup ' u işte bu yüzden seviyorum. gizli bir iş çeviriliyorsa herkes seferber olup kısa sürede iş aydınlanıyor. kaçış yok :D

haklısın gürkan abi :) kaçarı yok buranın :)

Aslında sırlık falan bişey yok. 2010 yılında Çerkezköy BRC servisinda arabama LPG kit taktiriyordum. Kendisi trakyadaki en iyi brc servisi diyebilirim. Orası daha o yıl bu dizel LPG kitlerininin BRC tarafından üretilin takılmaya başlandığını gördüm. Deneme amaçlı montajlarda birçok kamyon ve minibüse taktıklarını söylediler. Tek sikinti sistemin yeterli ekonomiyi saglayip saglayamayacagiydi.

O zaman da dikkatimi çeken ayrıntı servisin duvarları bu dizel LPG Kit ' in reklamlarına kaplı olmasıydı. Tahminim deneme süresinden basarı ile geçememiş ki yaygınlaşmadı. Yoksa şimdiye kadar hepimizin haberi olurdu.

arkadaşlar detaylı bilgi almak istiyorsanız adres döşemealtı sanayi sitesi bilgiç traktör erkunt yetkili servisi döşemealtı antalya celal bilgiç no: 0535 445 58 09 arayarak bilgi alabilirsiniz :)