BÖYLE BİR ERKUNT DAHA ÖNCE GÖRDÜNÜZ MÜ ?

Ynt: BÖYLE BİR ERKUNT DAHA ÖNCE GÖRDÜNÜZ MÜ ?

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71321.msg822387#msg822387 date=1388956919' Alıntı:
işte bu seni alkışlıyorum.
abi herkes anlayışla karşılamıyo senin gibi anlayışla yaklaşsalar sizde öğreneceksnz sistemi ama ben dahi tam olark nasl çalıştığını blmiyorum :) usta dan yarın açıklamalar gelr :)

TT 55, BurakAtik, tavaslı_okan, gencer80, bereket., ikizceli, İSHAK ÇAVUŞ AYDIN, omerfarukkoc, deymenci78, samet denk, gokhanozkan, onurs, kamemu, anayurtlu 3105d, uğur BOZ, ukalapoyraz, nazmi guduk, koparanlı 80.4 servet, Emin Ünal, ali şen, m_koyuncu70 ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

herkes burda .konuya reklam mı alsak ne.

bereket., kubilay07, BurakAtik, TT 55, seredes, YUSUFTUYLUOGLU, ikizceli, İSHAK ÇAVUŞ AYDIN, omerfarukkoc, deymenci78, samet denk, gokhanozkan, tavaslı_okan, onurs, kamemu, anayurtlu 3105d, uğur BOZ, ukalapoyraz, nazmi guduk, koparanlı 80.4 servet, Emin Ünal, ali şen, m_koyuncu70, Akıncı_mehmet, cilic ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

millet takipte.

omerfarukkoc link=topic=71321.msg822386#msg822386 date=1388956884' Alıntı:
Kubilay, Bu Arkadaş Karıştırıyor Galiba ;)
Ali Abinin Verdigi Linktekide CNG Firması...

aynen ömer bi karışıklık var biraz nette taradım bunun(dizel-lpg) hiçbir örneği yok dizel-lpg dönüşümünün cng güvenli fakat lpg:S
bu arada antalyada bu işi yapan tek firmada ali abinin link verdiği firma...tahminimce bir ustanın kafasında tasarladıklarını icraata aktarması konusunda bi çalışma olmuş şimdilik başarılı gibi göründüğüm için arkadaş paylaşmış onada ayrıca teşekkür ediyorum...

BurakAtik link=topic=71321.msg822384#msg822384 date=1388956749' Alıntı:
kardeşim usta hergün başında çalışıyo fakat bana dahi bilgi vermiyo ben detaylı bilgileri yarın ustadan öğrenip size aktarırım

en baştan şunu söyleyeydin kardeşim bu kadar laf-gerginlik olmazdı...

TT 55 link=topic=71321.msg822388#msg822388 date=1388956931' Alıntı:
ustanın cebini özelden bir alalım. bu usta antalya erkunt servisi mi

arkadaş bana gerekli iletiyi gönderdi abi bende yusuf abiye havale ettim antalyada bir akrabası ilgilenecek...gerekirse sanada göndereyim fakat sadece adres var usta ile ilgili olarak..

TT 55 link=topic=71321.msg822397#msg822397 date=1388957353' Alıntı:
erkunt servis listesi ve paylaştığın ilk foto kesişiyor hacı. bu da bizim işimi meslek sırrı
kardeşim siz numaralarınızı yazın bana ben yarın ustanın yanına gidecem zaten o zaman arayayım sizi aradm şuan ustayı galiba uyuyo açmadı telefonu :) kubilay sen de yaz ikinizi arayayım ben yarın

BurakAtik link=topic=71321.msg822400#msg822400 date=1388957571' Alıntı:
kardeşim siz numaralarınızı yazın bana ben yarın ustanın yanına gidecem zaten o zaman arayayım sizi aradm şuan ustayı galiba uyuyo açmadı telefonu :) kubilay sen de yaz ikinizi arayayım ben yarın

sabit telefon yazıyor zaten erkunt sitesinde. gece arayıp insanları rahatsız etmek luzumsuz.yarın servisi ararız.

BurakAtik link=topic=71321.msg822404#msg822404 date=1388957814' Alıntı:
kardeşim iyide dükkanın tel çalışmıyodu en son onuda söyliyeyim ben yani bilginiz olsun :)
susayımn susayım diyorum ama yeter daa..
sen desene şuna ben kendime pay çıkaramayacağım siz beni arayın....o olmaz bu olmaz gerekirse sabah ben servise giderim nedir 3 saat yol demi? dur tahmin edeyim hastası falan var dükkan yarın kapalımı yoksa??

kubilay07 link=topic=71321.msg822405#msg822405 date=1388957959' Alıntı:
susayımn susayım diyorum ama yeter daa..
sen desene şuna ben kendime pay çıkaramayacağım siz beni arayın....o olmaz bu olmaz gerekirse sabah ben servise giderim nedir 3 saat yol demi? dur tahmin edeyim hastası falan var dükkan yarın kapalımı yoksa??
kardeşim böyle bişey düşünmedm hiç aklımın ucundan bile geçmez dükkan yarın açık gel sorun değil ama servsinten kimsenin haberi yok şuan foruma attığım fotolardan fotoları servste çktk abi kendisi çektrdide foruma attığımdan haberi yok yarın ben ona söyliyeyim gerekli açıklamayı yapayım ondan sonra ara dükkanın teli konuşalım sorun değil bnm bldiğim kadarıyla tel bozuktu ben sana abinin numarayıda veririm sorun değil bnm karşıma böyle şeyler düşünerek gelme ama

BurakAtik link=topic=71321.msg822406#msg822406 date=1388958179' Alıntı:
kardeşim böyle bişey düşünmedm hiç aklımın ucundan bile geçmez dükkan yarın açık gel sorun değil ama servsinten kimsenin haberi yok şuan foruma attığım fotolardan fotoları servste çktk abi kendisi çektrdide foruma attığımdan haberi yok yarın ben ona söyliyeyim gerekli açıklamayı yapayım ondan sonra ara dükkanın teli konuşalım sorun değil bnm bldiğim kadarıyla tel bozuktu ben sana abinin numarayıda veririm sorun değil bnm karşıma böyle şeyler düşünerek gelme ama

nasıl yani servisin ustası koca traktöre yine serviste lpg takıyor servistende tek kişi bilmiyor?? vallahi pes pentagonluk adamlarsınız...zaten senin dediğin gibi ise usta değil bir traktöre bunu takacak teklifini bile ettirmez patent matent ciddi işler...çok fazla gerilim tırmandirmayacağım böyle yararlı bir konuya yazık olacak yoksa...

BurakAtik link=topic=71321.msg822395#msg822395 date=1388957266' Alıntı:
kardeşim ustayı nerden öğrendn sen :)
kardeşim dediği TT55 ali abiyle aranızda 2 kat yaş farkı var.
bu sitede yeisin.buradaki yaş farkı 1 bile olsa insanlar büyüklerine abi demekten gocunmazlar.Biraz daha dikkat edersen sevinirim.

Sistem faydalı gibi görünüyor.yalnız lpg li araçlarda yaşadığımız bir problemi ;
lpg firması ;abi sorun arabada,
araba servisi ;abi sorun lpg de diyerek ordan oraya yolluyorlar.kaldıki traktör de hidrolik kalkmasa ustaya gitsen sorun lpg de der geçer.servis sisteminin tam oturması,her köye yakın lpg istasyonu,sistemin tam verimli çalışması gibi etkenler kolay çözülmüyor bu ülkede.yinede ustayı tebrik etmek lazım