bu adamlar ne yapıyor :)

Ynt: bu adamlar ne yapıyor :)

nh_fıat link=topic=51685.msg525190#msg525190 date=1328016609' Alıntı:
1.vdeodakiler çok GTA seandres oynadı gariba :D ;D
2.video fenerbahçenin zengin piçlerinin yaptıkları :D polisler ellemiyo bile.
bunlara bişey yapmıyolar ama bizim eksoz sesimize karısıyolar.bizim polisler cin gibi maaşalah şimdi,benim doğanla bigün çevirme vardı,durdular.bizim burda elektronik açıp kapatmalı headeres eksoz mesurdur.benim arabadada vardı,eksozu kapattım bir gram ses kaçırmaz :) polis motor kaputunu açtırdı hemen manifolta bakıyo 4 çıkışmı diye.hemen cezayı köstüler :( ;D zuha-*-s

Ynt: bu adamlar ne yapıyor :)

hellboy-07 link=topic=51685.msg525424#msg525424 date=1328033022' Alıntı:
bunlara bişey yapmıyolar ama bizim eksoz sesimize karısıyolar.bizim polisler cin gibi maaşalah şimdi,benim doğanla bigün çevirme vardı,durdular.bizim burda elektronik açıp kapatmalı headeres eksoz mesurdur.benim arabadada vardı,eksozu kapattım bir gram ses kaçırmaz :) polis motor kaputunu açtırdı hemen manifolta bakıyo 4 çıkışmı diye.hemen cezayı köstüler :( ;D zuha-*-s
zuha-*-s zuha-*-s geçmiş olsun :D :D ben trafiğe pek çıkmam ehliyet yok grin-*-s
ara sokaklarda 1 defa yakalanıyordum kaçtım biraz kapıştık ama yetişemedi. :D bi tanesindende çaktırmadan kaçtım görmeden. bizde trafik polisi pek yok sokaklarda mahallede. fln köy yollarında. siviller var mahallede gezinyo hele bi tane pala var tam şerefsiz :D
antalya fena ya *098*-
bi tane polis yarışı başlatyodu antalyadaydı sanırım videoyu bulamadım. :S