• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Bu da bize hayırlı olsun Kubota m7040

Çok sağolun bu yıl içerisinde de ekipmanları düzmeyi planlıyorum varsa önerisi olan yorumlarınızı bekliyorum

Bu traktörden çok memnun kalacaksınız.Dönüş manevrası harika baskı balata yok levye çok seri Bir kere en önemlisi 100 beygir altında hiç bir traktörde olmayan 16 walf olayı var.Daha fazla güç daha az yakıt.Kimisi tork az demişte torku yüksek olan aynı cc traktörle bir çekişsinler bakalım ne olacak.Çok iyi bir tercih bende 8540 almayı düşünüyorum.Hayırlı olsun güle güle kullanın..

Hayırlı olsun iyi makina ama birazcık asılmada cekmede hafif kalıyor aynı beygirde diğer markalardan biraz geri kalıyor

Hayırlı olsun.sana bildiğin tüm traktörleri unutturacak.yalnız çekiş muadillerine bakınca biraz zayıf kalır ve servis ve garanti olayı dışında mükemmeldir.servis ve garantiye zaten ihtiyaç duymasın.yani bu traktörü kıramazsın.çok sağlamdır.çok iyi bir tercih.hayırlı olsun

Bugün itibari ile Türk Fiat 65-46 traktörü verip kubota m7040 a geçmiş bulunuyoruz Allah utandırmaz inşallah
Hayırlı uğurlu olsun, Allah bol bereketli hasatlar yapmayı nasip etsin 😊 Burdur'da öğrenciyken fuarda binmek nasip olmuştu. Çok güzel bir makina. Hayalim diye bilirim. İşleri büyüttükten her şeyi yoluna koyduktan sonraki ilk hedefim 😊😊

Hepiniz çok sağolun. Deneyimlerim gayet olumlu yönde eski tek çeker traktörümüzden çok daha iyi manevra var köyde görenler şaşırıp kalıyor. Debriyajsız ileri geri Harika bişey bu beygir sınıfında bu özellikler gerçekten çok güzel

Sağolun Allah razı olsun . 2013 model 1100 saatte temiz kullanılmış yeni muayeneli çalışmayan aksamı yok

Üst Alt