Bu TT 55 nasıl çekiyor bu pulluğu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Bu TT 55 nasıl çekiyor bu pulluğu..

Traktör lastiklerine çamur yapışmış olmasına rağmen topraktan duman gibi toz çıkıyor olması ilginç geldi bana.

bence arkadaşlar boşa tartışıyorsunuz
traktör iyi veya kötü olabilir fakat adam pullugu takmış kamerayı açmış videoyuda siteye yüklemiş traktörüne güvenen videoyu çeker koyar siteye bizde izleriz
sizler böyle sert ve agır yorumlar yazdıkça yorum yazan video yükleyen birçok kişi artık siteye yorum yazmamaya video yüklememeye başlıyor böyle oluncada sitenin canlılıgı azalıyor ondan sonra 1 fotograf koyulup açılan konulara zoraki 3 ay msj yazıyor millet

şahsen aynı traktörden bendede var benim traktörüm bu pullugu çekemez diye düşünüyorum buyüzdende 3-12 pulluk takıyorum
toprak yapısı dolayısıyla böyle bir pulluk takmam takamam fakat bu video sahibi arkadaşın memleketinde gayet güzel bir toprak yapısı varmış koca pullugu takmaya cesaret edip de tt55e bu pullugu çekirmek taktire şayan bir durum

UÖZKAN.77 link=topic=69951.msg798323#msg798323 date=1385069837' Alıntı:
Evet patinaj kilidine basınca aynı anda döner yada gene yetmez dönemez ve hala zorlarsan-beklersen balata biter..
sertackrbck link=topic=69951.msg798296#msg798296 date=1385068258' Alıntı:
Mfdede ayni pedala basinca ikiside ayni cekiyor
geçen sene forumda bu difransiyel kilidi ile birkonu açılmıştı çoğu kişi yazmıştı hiç bir zararı yokdur diye aslından kullanmamak hatadir die yazmıştı ben bu yaz bi kaç kez kullandım çekişi çok farkkettiriyo şimdi ise zararlı diyorsun demkki takoz koyanların bir bildiği varmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...