buda bizim 265 lik tarla sürerken

: buda bizim 265 lik tarla sürerken

bide çekse heh o havada aynı gün bizde sürdük ama çatır çatır yoluyodu bizim fiat adam 1 le zor sürüo haha fıat derim çift te tek geçerim

mfnin eski modellerde takviye 4den şaşmayacaksın hirkte dölek ve tavında toprak olmadıkça.Ben olsam senin yerinde çevresinde dönerek sürerdim böyle zaman kaybı gibi oluyo bana ben sevmiyorum hep aynı cızıda gidince sıkıcı oluyo.Çevresinde dolaşınca birden bitiyo gibi geliyo tarla

diikey11 link=topic=1762.msg24832#msg24832 date=1207471855' Alıntı:
bide batır sa bırak- düz biri takviye de bile gitmez bu motor sanki hawada duruo şuna bak yaww her şeyde pati çekio haha
285e 3lü tam geliyo ben tam otomatik 3ü takıyorum bide bu bükme bilek motor da 265 gayet normal zorlanması da 2li pulluk da takamazsın ki ;)

Ynt: buda bizim 265 lik tarla sürerken

bitirimedirne link=topic=1762.msg30728#msg30728 date=1209560389' Alıntı:
ya bu ne be abicim bndede 265 var koyayım videoyu gör 3 lüyü pati bile yapmıyo kaldır sunu fiatçılar gülecek
3lüde pati bile yapmıyo ??Dümdüz yerde sürüyosan yapmaz tabi ama gel de bir byıra yürüyo mu bakalım.285 bile 3lüyü bayırda patisiz çektiremezsin,bırak 265i...

dikeyy fiattıda görüyoruz canım benim hepsi aynı güç tmm belki massey size göre daha çok mazot yakıyodur orası dorudur massey nede olsa güçünü mazottan alıo böle demene hakkın yoq sana göre fiat bana göre massey iidir valla biz orda pullukları batıramıyoduk buz batmıodu toprağa ilkden 4 lüleri denedik hiç olmadı 3 lülerle denedik sonra işthde:D

hacım ne diyosun sn 640 gittsinde ggöriyim orda pulluqu batıramıyoruz tarlanın üstünde buz var bizim bi akraba gitmiş 175 lik vardı ondada o süremeden gelmiş batmıyor diyodu muratlarda daha o zaman tarla sürmüyodu sallıyo ya