Buğday Prim Desteği

herşeyin fiyatı 10 kat arttı zaten, kiloda 10 kuruş desteği 1 lira yapacaklardı, bu yolla fiyatı yüksek açıklamış oldular anlayın işte, herşey hesap kitap işi.

Prim için müstahsil makbuzu / elüs alım satım belgesini ilçe tarıma teslim ettiniz mi? Son tarih nedir?

Birde elüs alım satım belgesi bankadan kaşeli imzalı mı olması mı gerekiyor? Yoksa mobil uygulamadan alınan çıktı geçerli mi?
Bütün evrakları topladım gittim farklı zamanlar da 2 kez daha haber gelmedi biz haber edeceğiz diyip geri gönderiyorlar bilerek geç alacaklar ki geç ödeme olsun seçim önü herkez aldığı parayı unutur hesabi olabilir

Hayır ürünü teslim ettiğim de verilem alım satım belgesi
Tmo dan faturaları almaya gittiğimde, mühtahsil makbuzu verdiler. Ancak lidaşa verilenler için bankadan almanız gerekiyor demişlerdi.

Geçen mobil uygulamadan baktığımda elüs alım satım belgesi basımı görünce, acaba şubeye gitmeden alındığında geçerli olur mu diye merak ettim.

Bütün evrakları topladım gittim farklı zamanlar da 2 kez daha haber gelmedi biz haber edeceğiz diyip geri gönderiyorlar bilerek geç alacaklar ki geç ödeme olsun seçim önü herkez aldığı parayı unutur hesabi olabilir
Seçim önceside verseler artık sökmez taktikleri, bu enflasyon devalüasyon ortamında geçen yılın fiyatından buğday alımı yaptılar, unutmadık unutmayız, tmo nun kapısından dönen ve geçen seneden ucuza satanda oldu, kapıdan dönen ve hala malını satamayan var, çünkü tüccarda halihazırda almıyor. Bunları göre bile oy verip konvoy yapacak çiftçi varsa konvoya çıkarken iyi düşünmesi gerekecek vesselam.