Buğday ve Arpa 2.Sivi Gübreleme ve Pas İlacı

Merhabalar.Ot Ilaciyla Birlikte Atmis Oldugum Gardenya Tarimin Premium Plus Gubresinden Memnun Kaldim Persembe Gunu Bolegemize Yagis Geleceginden Dolayi Bugun 2.Gubreleme Olarak Yine Gardenya Tarimin Premium Plus,Fosforium ve Nitrazon Gubrelerini Karistirip Pas Ilacinida Atip Bugdaylara Attim.Ilk Kez Bu Sene Boyle Bir Uygulama Yaptim.Fosforium Gubresini Gecen Yil 20 Dekarlik Mercimek Yeri Olan Bugday Ekili Tarlamda Kullandim.20 Dekardan Tc 5070 İn Deposuyla 2 Depo Tam 3.Depoda Yarimdan Fazla Bugday Cikti.2 kez Uyguladim Hem Ot Hemde Sune Ilaciyla Kullandim.Insallah Yagmurlarda Tatmin Edici Duzeyde Yagarsa Sonucu Merak Ediyorum.Bizim Yorede Bu Tur Gubrelerin Verime Katkisi Olacagi Inanci Az. Tarlayada Ot Ilaci Haricinde Girilmez.Yani Ciftcilikte Hersey Karaduzen Yapiliyor.Bu inanci kirmak gercekten zor.Daha Once Gardenya Tarimin Bu Urunlerinden Kullanipta Memnun Kalan Varmi. Herkese Hayirli Ramazanlar.
IMG_20200427_153127.jpg
IMG_20200427_153134.jpg
IMG_20200427_153154.jpg
IMG_20200427_153159.jpg
IMG_20200427_153355.jpg
IMG_20200427_153408.jpg
IMG_20200427_153412.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar.Ot Ilaciyla Birlikte Atmis Oldugum Gardenya Tarimin Premium Plus Gubresinden Memnun Kaldim Persembe Gunu Bolegemize Yagis Geleceginden Dolayi Bugun 2.Gubreleme Olarak Yine Gardenya Tarimin Premium Plus,Fosforium ve Nitrazon Gubrelerini Karistirip Pas Ilacinida Atip Bugdaylara Attim.Ilk Kez Bu Sene Boyle Bir Uygulama Yaptim.Fosforium Gubresini Gecen Yil 20 Dekarlik Mercimek Ekili Tarlamda Kullandim.20 Dekardan Tc 5070 İn Deposuyla 2 Depo Tam 3.Depoda Yarimdan Fazla Bugday Cikti.2 kez Uyguladim Hem Ot Hemde Sune Ilaciyla Kullandim.Insallah Yagmurlarda Tatmin Edici Duzeyde Yagarsa Sonucu Merak Ediyorum.Bizim Yorede Bu Tur Gubrelerin Verime Katkisi Olacagi Inanci Az. Tarlayada Ot Ilaci Haricinde Girilmez.Yani Ciftcilikte Hersey Karaduzen Yapiliyor.Bu inanci kirmak gercekten zor.Daha Once Gardenya Tarimin Bu Urunlerinden Kullanipta Memnun Kalan Varmi. Herkese Hayirli Ramazanlar.Ekli dosyayı görüntüle 47955Ekli dosyayı görüntüle 47956Ekli dosyayı görüntüle 47957Ekli dosyayı görüntüle 47958Ekli dosyayı görüntüle 47959Ekli dosyayı görüntüle 47960Ekli dosyayı görüntüle 47961
Markaların içeriğine bakılırsa güzel ürünler hepsi piyasada markalar çok fazla böyle yaprak gübresi üreten ve satan. Ama her zaman kaliteli firmaların yaprak gübreleri ile çalışmakta fayda var.

• Beğen
Tepkiler: sarikentliyiz
Merhabalar.Ot Ilaciyla Birlikte Atmis Oldugum Gardenya Tarimin Premium Plus Gubresinden Memnun Kaldim Persembe Gunu Bolegemize Yagis Geleceginden Dolayi Bugun 2.Gubreleme Olarak Yine Gardenya Tarimin Premium Plus,Fosforium ve Nitrazon Gubrelerini Karistirip Pas Ilacinida Atip Bugdaylara Attim.Ilk Kez Bu Sene Boyle Bir Uygulama Yaptim.Fosforium Gubresini Gecen Yil 20 Dekarlik Mercimek Yeri Olan Bugday Ekili Tarlamda Kullandim.20 Dekardan Tc 5070 İn Deposuyla 2 Depo Tam 3.Depoda Yarimdan Fazla Bugday Cikti.2 kez Uyguladim Hem Ot Hemde Sune Ilaciyla Kullandim.Insallah Yagmurlarda Tatmin Edici Duzeyde Yagarsa Sonucu Merak Ediyorum.Bizim Yorede Bu Tur Gubrelerin Verime Katkisi Olacagi Inanci Az. Tarlayada Ot Ilaci Haricinde Girilmez.Yani Ciftcilikte Hersey Karaduzen Yapiliyor.Bu inanci kirmak gercekten zor.Daha Once Gardenya Tarimin Bu Urunlerinden Kullanipta Memnun Kalan Varmi. Herkese Hayirli Ramazanlar.Ekli dosyayı görüntüle 47955Ekli dosyayı görüntüle 47956Ekli dosyayı görüntüle 47957Ekli dosyayı görüntüle 47958Ekli dosyayı görüntüle 47959Ekli dosyayı görüntüle 47960Ekli dosyayı görüntüle 47961
Kullandığınız ürünler gerçekten güzel içeriklere sahip fiyat bilgisi ve dönüm maliyeti ne kadar olduğunu bildirirseniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: sarikentliyiz