Bulunduğunuz bölgede tarla fiyatları ne kadar?

Ynt: Bulunduğunuz bölgede tarla fiyatları ne kadar?

bizim buralarda dönümü 200 lira ile 1000 lira arasında değişiyor 1000 liranın üzerinde alınıp satıldığını hiç duymadım pancar yerleri dahil .

bu söylediğiniz rakamları görünce burda bu işi boşa yaptığımızı düşünmeye başladım nilüfer çayının yanındaki hiç yolu olmayan yerler bile dönümü 30.000tlden gidiyo burda na var ne yok satıp anlattığın bölgelerden birinde yapmak lazım bu işi....

Ahmet745 link=topic=47827.msg462099#msg462099 date=1319833560' Alıntı:
bu söylediğiniz rakamları görünce burda bu işi boşa yaptığımızı düşünmeye başladım nilüfer çayının yanındaki hiç yolu olmayan yerler bile dönümü 30.000tlden gidiyo burda na var ne yok satıp anlattığın bölgelerden birinde yapmak lazım bu işi....
Aynen hacı, bizde ucuz 500 tl ye satılır dekarı, Fakat satan yok.. En iyisi yerleşmek lazım Konya, Aksaray gibi yerlere..

nailyetek link=topic=47827.msg462111#msg462111 date=1319834635' Alıntı:
Aynen hacı, bizde ucuz 500 tl ye satılır dekarı, Fakat satan yok.. En iyisi yerleşmek lazım Konya, Aksaray gibi yerlere..
sorma be nail abi hakikaten en iyisi öyle al 2000 dönüm yer bak işine asmaları sulucak oluruz villalardan şikayet ederler sesinden rahatsız oluyomuş beyefendiler traktörle kapılarını önünden geçene ters ters bakarlar hiç olmazsa oralarda böyle bişeyle karşılaşmaz insan...

Ahmet745 link=topic=47827.msg462119#msg462119 date=1319835345' Alıntı:
sorma be nail abi hakikaten en iyisi öyle al 2000 dönüm yer bak işine asmaları sulucak oluruz villalardan şikayet ederler sesinden rahatsız oluyomuş beyefendiler traktörle kapılarını önünden geçene ters ters bakarlar hiç olmazsa oralarda böyle bişeyle karşılaşmaz insan...
Ahmet; bi görsen ovaları uçsuz bucaksız, hayran kaldım..

Yolu izi olmayan, Tekirdağ-Çorlu arasında tüm mevkiler kıymetlenip konut yeri olsa en son değer kazanıcak olan araziler 4000-5000 TL arasındaki fiyatlardan başlıyor...